SYDV’ler Büro Görevlisi ve Sosyal İncelemeci Alımı İlanları

SYDV’ler Büro Görevlisi ve Sosyal İncelemeci Alımı İlanları

Kamu kurumlarında görev almak isteyenler bu ilanları takip ediyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri büro görevlisi alımı ve sosyal incelemeci alımı yeni ilanları yayınlandı. Kimler SYDV personel alım ilanlarına başvuru yapabilecek?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 3 şehirde büro görevlisi ve sosyal incelemeci alımı yapacağını duyurdu. SYDV personel alımı yapan şehirler ile birlikte başvuru adresi adayların erişimine açıldı. SYDV kamu kurumu personel ilanlarına kimlerin hangi şartlarda başvuru yapabileceği ilan edildi.

İstanbul, Ağrı ve Erzurum şehirleri alım yapacak.

İstanbul Kartal sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımına 7 Haziran 2021 tarihine kadar başvuru yapılabilir.

Adaylar 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. Askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olması gerekmektedir. Lisans mezunu olması isteniyor. 2019-2021 KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranıyor. Erkek olan ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ya da bedensel engeli bulunmaması gerekmektedir.

Ağrı Doğubeyazıt büro personeli alımı başvuruları 7 Haziran bitimine kadar yapılacak.

Başvuru yapacakların Askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olması gerekiyor. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak. Bilgisayar programları kullanıyor olması gerekmektedir. 2019 veya 2020 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı en az KPSS 60 puanı bulunanların başvurusu kabul edilecek.

Türk Dili ve Edebiyat bölümü, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası ilişkiler, işletme ve İktisat bölümlerinden birinden lisans mezunu olması isteniyor. B sınıfı sürücü ehliyeti istenmektedir.

Erzurum Köprüköy 1 büro görevlisi alımı başvuruları 31 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar alınacak.

Lisans mezunu olması gerekmektedir. Aktif araç kullanabilmek, şoför bilgi ve tecrübesine sahip olmak ve en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabiliyor olması istenmektedir. Sosyal İletişim becerisine sahip olması gerekiyor.

Adaylar ilanın verildiği il veya ilçede ikamet ediyor olması gerekmektedir. Başvuru linki adayların erişimine açıldı.

Başvurular https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.