Sydv 5 Şehir Ekim Ayı Kamu Memur Alımı İlanları

Sydv 5 Şehir Ekim Ayı Kamu Memur Alımı İlanları

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 5 ilde olmak üzere farklı branşlarda alımlarını gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kamu memur alımı ilanlarını yayımlayarak yeni personel alımlarını başlattı. Adaylara duyurulur.

Kamu Dairelerine Personel İstihdamları

Türkiye Geneline duyuru da bulunan SYDV tarafından yeni personel istihdamlarını almaya başladı Yayımlanan Kılavuz ardından başvuru ekranları açılarak adaylara müracaat edebileceklerini duyurdu. 5 Şehirde Ekim ayı Kamu memuru alımlarını başlatarak 2022 yılı sonunu yeni personel alımlarıyla kapatarak bir sonraki alımlarda yeni bir yılda alım planlamaların yapılacağında belirtildi. Sürekli alımların devam edeceği ve ara vadeli şekilde başvuru ekranları açılarak seçimler yapıldıktan sonra tekrardan alımların tekerrür olacağını belirtti.

sydv-5-sehir-ekim-ayi-kamu-memur-alimi-ilanlari-1.jpg

Alım Yapılacak İller: Aydın/Nazilli, Erzurum/Pazaryolu, İzmir/Bayraklı, Kocaeli/İzmit, Manisa/Ahmetli İllerinden personel alımları gerçekleşecektir.

Alımı Yapılacak Şehir ve Branşlar ile Sağlanması Gereken Özel Nitelikler

Büro Görevlisi alımı (2 Personel) Aydın: Microsoft Office Programlarına Hâkim Olunması, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Sağlık Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmet Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Alanları. Fen Edebiyat, Sosyoloji, Psikoloji, Bilgi ve Belge Yönetimi Alanlarından Mezun Olunması. En Az B Sınıf Ehliyeti Bulunması. Kamu Seçme Sınavlarına Girmiş Olup En Az 60 Puan Türüne Sahip Olmak.

Muhasebeci Aydın: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, İstatistik ve Ekonomi/Ekonometri, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Bankacılık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümlerinin ve Eğitim Fakültelerinin Muhasebe ve Finans alanlardan mezun olmaları gerekmektedir. Minimum B sınıfı ehliyet bulundurması. Adayın çalışacağı il bölgesinde ikametgâh etmesi gerekmektedir.

sydv-5-sehir-ekim-ayi-kamu-memur-alimi-ilanlari-2.jpg

Sosyal Yardımlaşma ve İnceleme Görevlisi Alımı /Erzurum-İzmir: Bilgisayar sertifikasına olması. İleri düzeyde (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop yazılımlarını kullanmaya bilinmesi. Adayların Uluslararası ilişkiler, İktisat, İşletme, muhasebe, maliye, sosyoloji, psikoloji, Psikolojik danışmanı, İletişim fakültesi, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olunması gerekmektedir.

Büro Görevlisi/ Kocaeli ’İzmit 2 personel-Manisa1 Personel: Bilgisayar sertifikasına sahip olunması. Lisans bilgisayar dersi(transkript) almış olması. Adayları Microsoft Office yazılımlarını ’Excel, Word’ gibi konularda iyi olmak. Üniversitelerden en az 4 yıllık fakültelerden: İktisadi ve idari bilimler, İşletme, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Bilgisayar teknolojileri, Bilgisayar mühendisliği alanlardan mezun olunması. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olunması.sydv-5-sehir-ekim-ayi-kamu-memur-alimi-ilanlari-3.jpg

Başvuru Tarihi ve Müracaat Şekli

Adaylar 30 Eylül 2022 itibari 14 Ekim 2022 Tarihleri arasında müracaatlar yapabileceklerdir. Evrak son teslim tarihi ise 21 Ekim’e kadar devam etmektedir. Adaylar müracaatlarını Online olarak gerçekleştireceklerdir. Başvuru https://vakifilan.aile.gov.tr/AnnouncementList.aspx adresinden adaylar müracaat edilebileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.