Sütçü İmam Üniversitesi 10 Daimi Personel Ve Sağlık Görevlisi Alımı

Sütçü İmam Üniversitesi 10 Daimi Personel Ve Sağlık Görevlisi Alımı

Sütçü İmam Üniversitesi 10 personel alımı ve sağlık görevlisi alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilana göre daimi kadroda alım yapılacak. Üniversite personel alımı nasıl olacağı kılavuz şeklinde verildi.

Sütçü İmam Üniversitesi 10 Personel Alımı ve Sağlık Görevlisi Alımı Duyuru
Sütçü İmam Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Üniversite Yönetimi tarafından yapılan açıklamada Üniversitede çalışan tüm personelin Kanunların kendilerine tanıdığı hak ve yükümlülükleri eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlamakta olup Üniversitenin verdiği hizmetlerin aksamaması için devamlı personel alımı yapılıyor.

Son zamanlarda Resmi Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel alımı yapacaktır.

Üniversite yönetimi alımı yapılacak olan kadroyu belirlendi. Alımı yapılan olan kadro Eczacı, Hemşire, Psikolog, Diyetisyen, Büro Personeli, Sağlık Teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli unvanlarında toplamda 10 personel alımı yapacaktır.

Başvuru yapacak olan işçilerimiz belirlenen kadrolara başvuru yapmaları sonucunda istenilen mezun oldukları en son okul derecesine göre KPSS sınavına girmiş olup ve PSSS puanlarına sahip olmaları isteniyor. Başvuruda bulunan adaylardan herhangi bir taban puan aranmayacaktır.

Alım Yapılacak Olan Kadroları

Eczacı 1, Hemşire 2, Psikolog 1, Sağlık Teknikeri 3, Büro Personeli 1 ve Diğer Sağlık Personeli 1 olmak üzere alım yapılacak.

Genel Ve Özel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak kaydı ile alım yapılacaktır.

Erkek adayların askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olması şartı istenilmiştir.

Daha önce çeşitli Kamu Kurum ve Kuruluşlarda işten çıkarılmamış olması.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması şartı kaydı ile alım yapılabilir.

Adayların 2020 KPSSP3, KPSSP93 veya KPSSP94 puan türüne sahip olmak.
Başvur yapan adayların görevini yapmasına engel olacak akıl ve vücut hastalıkları bulunmaması.

İşe alınan personellerin kurum içerisinde nöbet görevini yerine getirmesine engel olacak hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak.

Adayların sadece 1 kadroya başvuru yapabilecektir, 1 den fazla başvuru yapanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuruda İstenilen Belgeler

İş Nüfus cüzdanı fotokopisi, Vesikalık fotoğraf, Mezun olduğuna dair belge ve fotokopisi, KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi. Daha önce Kamu Kurumlarından çalıştığına dair tecrübe deneyim belgesi. Başvurduğu kadroda da sertifikası olması ve eğitim aldığına dair eğitim belgesi istenilmektedir.

Başvuru Adresi ve Tarihi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Avşar Kampüsü Batı Çevre Yolu Onikişubat / Kahramanmaraş. Son başvuru tarihi 6 Haziran 2022 olarak belirlenmiştir. Başvuru Şekli: Şahsen veya Posta Yoluyla yapılmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.