SunExpress, Emirates ve Pegasus Yüksek Maaşla Kabin Memuru Alımı

SunExpress, Emirates ve Pegasus Yüksek Maaşla Kabin Memuru Alımı

SunExpress, Emirates ve Pegasus, yayınlamış oldukları ilanlara göre en az lise mezunu adaylardan kabin memuru alımı yapılacağı açıklandı. İkamet şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için yüksek maaş tutarında ödeme yapılacak.

Kabin Memuru Alımı İş İlanları

SunExpress, Emirates ve Pegasus kurumları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kabin memuru alımı yapacağını açıkladı. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanına göre, kadın ve erkek adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklandı. KPSS şartı olmadığı için kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınavı sonucuna göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizler için sunduk.

Memur Alımı Başvuru Koşulları Açıklandı

SunExpress İlan Detayları

Söz konusu kurum tarafından en az lise mezunu adaylardan başlamak kaydı ile 400 kabin memuru alımı yapılacaktır. Adayların iyi derecede Türkçe ve İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir. Dış görünüşüne özen gösteren ve iyi derecede yüzme bilen adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre kadın adayların 155 cm, erkek adayların ise 165 cm’den kısa boylu olmaması gerekmektedir.

Emirates İlan Detayları

Emirates, ilanına göre ise; 100 kabin memuru alımı yapılacaktır. Bir yıldan fazla konaklama ve müşteri hizmetleri alanında deneyimli olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre kabin ekibi üniforması giyerken vücudun görünür yerlerinde dövmelerin olmaması gerekmektedir. Yazılı ve sözlü olmak üzere İngilizce dil bilgisine hâkim olmanız ve takım çalışmasına uygunluk göstermeniz istenmektedir.

Pegasus İlan Detayları

Pegasus, tarafından yayımlanmış olan ilana göre yurtiçi ve yurtdışın da uzun süreli konaklama durumu engelinizin bulunmaması ve minimum önlisans mezunu olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır. Uçuş elverişliliği engelleyecek herhangi bir sağlık probleminizin bulunmaması istenmektedir. Aynı zamanda İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya işe alım sürecinin tamamlanmasıyla birlikte ikamet edebilecek olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Personel Alımı İlanları Başvuru Şekli ve Süreci

Üç kurum için de müracaatlar alınmaya başlanmıştır. Adaylar başvurularını kurumların resmi internet sitesi aracılığıyla çevrimiçi platformda gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirerek anlık olarak tüm iş ilanlarına ulaşın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.