Sosyal Hizmetler Güncel SYDV İlanı 5 Şehir Yeni Kamu Personeli Alımı

Sosyal Hizmetler Güncel SYDV İlanı 5 Şehir Yeni Kamu Personeli Alımı

Sosyal Hizmetler bakanlığı yeni kamu personeli alımı iş ilanları SYDV ler bünyesine yapılmaya devam ediyor. SYDV personel alımı 5 şehirde yapılacak güncel SYDV iş ilanına kimler başvuru yapabilecekler? SYDV hangi illere alım yapıyor?

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından ülke genelinden başvuru şartlarını taşıyan herkesin başvuru yapabileceği 5 şehirde güncel SYDV ilanı ile yeni kamu personeli alımı yapılıyor.

SYDV Memur Alımı Hangi İllere Yapılacak? Boş SYDV kadroları neler?

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan açıklamada Adana iline 2, Eskişehir iline 1, Niğde iline 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi, Ankara iline 2, Tekirdağ iline 1 kişi büro personeli alımı yapılacak, Tekirdağ iline 1 Muhasebeci memur alımı yapılacak.

Adana İş İlanı SYDV Personel Alımı

Adana Seyhan Vakfı bünyesine çalışma şekli belirsiz süreli olarak yapılacak SYDV 2 personel alımı için yapılan açıklamada Sosyal Yardım ve İnceleme Görelisi olarak yapılacak alım için ilan numaraları 1334357 ve 1334395 olarak yayınlandı. Açıklanan son başvuru tarihi ise 03 Aralık 2021 olarak bildirildi. Başvuru sonrasında ilan içeriğindeki belirtilen evrakların SYDV bünyesine teslim tarihi 10 Aralık 2021 olarak açıklandı.

Ankara SYDV Memur Alımı

Ankara Keçiören SYDV bünyesine yapılacak 2 Büro Personeli alımı için ilan numarası 1333701 olarak açıklandı. Ankara SYDV memur alımı için adayların 01 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları ve 03 Aralık 2021 tarihine kadar kuruma evrak teslimi yapmaları gerekiyor.

Eskişehir Kamu İş İlanları

Eskişehir Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine alınacak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için kamu ilanları numarası 1333407 olarak, bu kamu personel alımında adayların 30 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları. Evrak teslimi için 01 Aralık 2021 olarak yayınlandı.

Tekirdağ Kamu Personeli İş İlanı

Tekirdağ Saray SYDV bünyesine yapılacak Büro Personeli alımı için yayınlanan ilan numarası 1332803, Muhasebeci devlet personel alımı için yayınlanan ilan numarası 1332804 olarak yayınlandı. Bu iki unvan içinde evrak teslim tarihi 29 Kasım 2021 tarihi olarak bildirildi.

Yukarıda yayınlanan Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından alımı yapılacak aktif personel alımı açıklamalarında başvuru yapacak adaylar için ilan numaraları içeriğinde başvuru alan kurumların özel şartları da bulunmakta olup SYDV personel alımlar için genel şartlar şöyledir.

Türk Vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanabilmesi, 18 yaşından büyük ve 36 yaşından gün almamış olması, askerlik görevini yapmış ya da muaf olması askerlik ilişiği bulunmaması, adayların lisans mezunu olmaları,

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puanı en az 60 olması gibi başlıca şartlar aranmaktadır.

Başvuru ekranı

sydv-yeni-kamu-personeli.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum