Sosyal Bilimler Üniversitesi 33 Personel Alımı! Lise Önlisans Lisans

Sosyal Bilimler Üniversitesi 33 Personel Alımı! Lise Önlisans Lisans

Resmi Gazete üzerinden 24 Mart 2023 tarihli başvuru kılavuzu göre Sosyal Bilimler Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 33 personel alımı yapılacağı açıklandı. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından başvurular alınacaktır. İşte detaylar...

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 2022 KPSS B grubu puan sıralamasını dikkate alarak personel alımı yapıyor. Kadro dağılımı ise şöyledir; 33 büro personeli, 10 güvenlik görevlisi ve 10 temizlik mesleğin de destek personeli alımı yapılacağı açıklandı. Meslek gruplarına göre şartlar belli oldu.

Personel Alımı Başvuruları için İstenilen Eğitim Şartları Nelerdir?

Büro Personeli Alımı için; 5 önlisans: Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Finans, Finans ve Muhasebe, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama ve Adalet bölümlerinden mezun olanlardan alım yapılacaktır. KPSS sınavından en aşağı 70 puan almış olmak gerekir.

6 lisans: Adaylardan en az P3 puan türünde yetmiş puan istenmektedir. Kılavuzda belirtilmiş olan; Sosyoloji, Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Çeviribilim (İngilizce), Sanat Tarihi ve Müzecilik, Beden Eğitimi ve Spor veya Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Bilgi İşlem, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Programcılığı, ve herhangi bir lisans mezunları için de kadro ayrılmış olup alımlar o yönde yapılacaktır.

Güvenlik Görevlisi Alımı: Önlisans mezunlarından alım yapılacaktır. KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak gerekmektedir. Silahlı veya silahsız şartı aranmaksızın özel güvenlik kartı istenmektedir.

Temizlik Personeli Alımı: Lise mezunları için ayrılmış olan kadrodur. Adayların Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış hijyen sertifikasına sahip olması gerekmektedir. KPSS 60 puan şartı aranır.

Memur Alımı Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı ilanına başvurular başlamıştır. En geç başvuruların 7 Nisan 2023 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını çevrimiçi olarak üniversitenin internet sitesi üzerinden yapacaklardır.

niversite-personel-alimi.jpg

Ankara İş İlanları

Üniversite Memur Alımı

Lise Mezunu İş İlanları

Resmi Gazete İlanı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.