Son Dakika: Ticaret Bakanlığı 15 Kamu Memur Alımı Yapıyor

Son Dakika: Ticaret Bakanlığı 15 Kamu Memur Alımı Yapıyor

Ticaret Bakanlığı tarafından kamu ilan resmi internet sitesinde yayımlanmış olan ilana göre, bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere 15 kamu memuru alımı yapılacaktır. Atamalar KPSS ile veya KPSS’siz olarak gerçekleşecektir.

Son Dakika: Ticaret Bakanlığı 15 Kamu Memur Alımı Güncel İlan Duyurusu

Bakanlığı tarafından Resmi Gazete üzerinde yayımlanmış olan ilana göre 15 sözleşmeli kamu memur alımı yapacak. Alımlar bakanlık tarafından gerçekleştirilecek olan uygulamalı ve sözlü sınav sonuç sırasına göre yapılacaktır. Sınavlara kadronun 2 katı kadar aday alınacaktır.

Ticaret Bakanlığı kamu personeli alımı kadro detayları belli oldu!

Bakanlık tarafından istihdam edilmek üzere; 1 sistem uzmanı, 1 kıdemli sistem uzmanı, 2 yazılım geliştirme uzmanı, 1 kıdemli ağ uzmanı, 1 bilgi güvenliği uzmanı, 2 sistem uzmanı, 1 veri tabanı yöneticisi, 1 kıdemli bilgi güvenliği uzmanı, 3 kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, 1 veri tabanı uzmanı, 1 veri tabanı yöneticisi ve 1 yazılım geliştirme ve altyapı uzmanı kadrolarında alım yapılacaktır.

Memur alımı ilanına başvuru şartları nelerdir?

İlana müracaatlar lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, endüstri mühendisliği veya elektrik elektronik mühendisliği bölüm mezunlarından yapılacaktır.

son-dakika-ticaret-bakanligi-15-kamu-memur-alimi-yapiyor.jpg

2020 veya 2021 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme sınavında taban puanı olarak 70 puan almak gerekmektedir. Fakat sınavlara katılmamış olan adaylar da müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir. Sınav puanı olmayan adaylar için ise taban puan üzerinden değerlendirmeler yapılacaktır.

Ayrıca ÖSYM tarafından yapılmış olan YDS İngilizce dil sınavında D düzeyinde puan almış olmakta gerekmektedir.

Ticaret Bakanlığı ilanlarına başvurular online olarak başlıyor

İlana başvurular dijital platformda alınacak olup başvurularınızı 16 Haziran 2023 ve 26 Haziran 2023 tarihleri arasında 10 günlük süreç içerisinde işe alım kariyer resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştireceksiniz.

Ticaret Bakanlığı alımı, Bilişim personeli alımı, KPSS’siz memur alımı, Son dakika Ticaret Bakanlığı kamu memur alımı, son dakika Ticaret Bakanlığı personel alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.