Sınavsız En Az Lise Mezunu 19 Devlet Memuru Alımı

Sınavsız En Az Lise Mezunu 19 Devlet Memuru Alımı

Üniversite sınavsız devlet memuru alımı yapacağını duyurdu. İlana göre üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda memur alımı yapıyor. 19 Memur alımı için başvuru şartları açıklandı.

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız en az lise mezunu devlet memuru alımı yapacağını duyurdu. Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 19 adet sözleşmeli memur alımı yapacağını duyurdu.

Bir büro personeli 10 destek personeli 6 koruma ve güvenlik görevlisi bir teknisyen ve bir tekniker alımı ile Beraber toplamda 19 personel alımı yapıyor.

Üniversite Memur Alımı Başvuru Özel Şartları:

Büro personeli alımı için adayların herhangi bir lisans programından mezun olup, en az 3 yıl bu iş deneyimde bulmuş olması gerekmektedir. KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olup,35 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

Destek personeli alımı için adayların en az lise mezunu olmuş olması, görev alanında en az 3 yıl deneyime sahip olup, KPSS P94 puan türünden en az 55 puan almış olmaları gerekmektedir. Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olması gerekmektedir.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için adayların yükseköğretim kurumlarının herhangi birinin lisans programından mezun olup, 40 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Adayların üniversitenin iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmasına engel bir durumu bulunmaması ve koruma ve güvenlik görevlisi olarak görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Teknisyen alımı için adayların ortaöğretim kurumlarının Elektrik ve Elektronik teknolojisi alanlarından mezun olup. kuvvetli akım işlerinde en az 3 yıl deneyime sahip olması, arazi şartlarında çalışmaya elverişli olması ve son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Tekniker alımı için adayların Yükseköğretim kurumlarının metalografi ve malzeme muayenesi alanlarından mezun olması ve en az bir yıl tecrübeye sahip olması gerekmektedir.

Üniversite Devlet Memuru Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi:

Başvurular 15 Ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular üniversiteye şahsen gidilip yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum