Sigorta Fonu Başkanlığı 47 Memur Alıyor! Hemen Başvuru İçin Tıkla

Sigorta Fonu Başkanlığı 47 Memur Alıyor! Hemen Başvuru İçin Tıkla

Sigorta fonu Başkanlığı 47 memur alıyor. Güncel resmi gazete ilanı ile devlet personeli alımı yapacağını duyuran Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanlarda 47 kişilik memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Güncel kamu personel alımları kapsamında tasarruf mevduatı sigorta fonu başkanlığından yeni ilan geldi. Resmi gazete yoluyla personel alımı yapacağını duyurusunu yapan sigorta fonu Başkanlığı 47 kontenjanda memur alıyor. İş ilanlarına hemen başvuru için tıkla.

Memur Alımı Unvanları

Kurumun alım için yaptığı açıklama şu şekilde oldu; “9 uncu dereceden; 7 (Yedi) adet Fon Denetçi Yardımcısı, 20 (Yirmi) adet Fon Uzman Yardımcısı ve 20 (Yirmi) adet Fon avukatı kadrosuna atama yapılmak amacıyla yazılı ve sözlü giriş sınavı yapılacaktır.” Belirtildiği üzere toplamda 47 personel alımı yapılacaktır.

Personel Alımı İş Başvuru Şartları

Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme, bankacılık, bankacılık ve finans fakülteleri ve yüksekokulları ile mühendislik ve fen edebiyat fakültelerinin bilgisayar, yazılım, bilgisayar ve yazılım, endüstri, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik, elektronik ve haberleşme, mekatronik, bilgisayar sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar sistemleri ve ağları, istatistik, matematik ve ekonometri bölümlerinden herhangi birinden en az lisans mezunu olması gerekiyor.

KPSS en az 75 puana sahip olma.

YDS sınavından en az 50 puana sahip olma ve devlet memurlarının kanun kapsamında yer alan şartlara sahip olma şartları aranmaktadır.

Memur Alımı Başvuru Şekli

Adaylar için sınav başvuruları 15 Aralık 2022 tarihinden itibaren başvurular alınacak olup 30 Aralık 2022 tarihine kadar da devam edecektir. Adaylar kariyer kapısı yani inşallah kariyer kapısı sayfası üzerinden giriş yaptıktan sonra belirtilen şartları taşıyıp başvur butonuna tıklayarak başvurularını yapabileceklerdir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.