Selçuk Üniversitesi Kamu Sınavsız En Az İlkokul 61 İşçi Memur Alımı

Selçuk Üniversitesi Kamu Sınavsız En Az İlkokul 61 İşçi Memur Alımı

Selçuk Üniversitesi kamu personeli alımı için ilana çıktı. En az ilkokul mezunu 61 işçi alımı ve memur alımı yapılacak. Alım sınavsız noter kurası ile İŞKUR ilanları ile yapılacak. Adaylar başvurularını nasıl yapacağı yazımızda…

Selçuk Üniversitesi 61 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Kurum sınavsız ve en az ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımı noter kurası ile yapacak. İŞKUR ilanları memur alımı başvurusu nasıl ve hangi tarihlerde yapılacağı paylaşıldı. 11 Şubat 2022 bitimine kadar elektronik ortamda başvuru İş Kurumu üzerinden elektronik olarak yapılması isteniyor.

Temizlik görevlisi alımı 35 kişi; 00006551666 İş Kurumu numarası ile elektronik ortamda 11 Şubat 2022 bitimine kadar yapılacak.

1- 18-35 yaş aralığında olmak,

2- en az ilköğretim, en çok ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak,

3- eski hükümlü/TMY statüsünde olmak,

a) Eski Hükümlü: Affa uğramış olsa bile, Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden; cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler, koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendirenleri ifade eder.

b) Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan (TMY): 21/6/1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 16/6/1927 tarihli ve 1076 sayılı Yedek Subaylar ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 12/4/1991 tarihli ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendirenleri ifade eder.

4- Adayların 24 saat vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş olması ve adayların vardiyalı çalışmaya engel bir durumunun olmaması,

5- Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

6- Yerleştirme sonucu atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan adaylar ile yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunmuş olup hak kazananların atamaları yapılmayacaktır. sehven yapılsa dahi atamaları iptal edilecektir. Yerleşilen kadroda istenen belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar göreve başlatılmayacaktır.

7- 657 sayılı devlet memurları kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerindeki şartları taşımak,

8- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

Büro memuru alımı 26 kişi; adaylar başvurularını 00006556478 iş ilan numarası ile yapacak.

1- 18-35 yaş aralığında olmak,

2- Yükseköğretim kurumlarının işletme, iktisat, kamu yönetimi ve uluslararası ilişkiler programları lisans mezunu olmak,

3- Engelli statüsünde olmak,

4- EKPSS sınavına girmiş olması gerekiyor.

Konya ikameti olanların başvurusu kabul edilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.