Şekerbank Personel Alımı: İkamet Şartsız Online Başvuru

Şekerbank Personel Alımı: İkamet Şartsız Online Başvuru

Şekerbank resmi kariyer internet sitesi aracılığıyla yayımlamış olduğu ilana göre personel alımı yapacağını duyurdu. İkamet şartsız yapılacak olan alım ilanı için en az lise mezunu adaylardan başlamak kaydı ile farklı öğrenim düzeylerinden alım olacak.

Banka İş İlanları

Şekerbank kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağını duyurdu. Müşterilerine hizmet kalitesini artırmak ve her geçen gün daha fazla personel istihdam etmek üzere işsizlerin istihdamı sürecinde büyük adımlar atan banka; ikamet şartsız bir iş ilanı ile karışımıza geldi. Başvuru şartları ve başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere sunduk.

Şekerbank İlanları Kadro ve Unvanları

Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi İstanbul Avrupa, Elâzığ Şube İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, İstanbul Anadolu- Kobi / İşletme Bank. Müşteri Temsilcisi, Kurumsal Bankacılık Satış Temsilcisi, Operasyon Destek Elemanı (Engelli), İzmir Şube-Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcisi,
Operasyon İşlemleri Sorumlusu (Gişe),

Yabancı Para Operasyonları Yetkilisi, IT Satın Alma Yetkilisi, Merkezi İşlemler Operasyon Yetkilisi, Ümraniye Şube-Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Kurtköy Şubesi-Ticari-Kobi Banka Müşteri Temsilcisi, Altunizade-Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcisi, İzmir-Bornova/Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Akşehir Şubesi-Tarım Bank. Müşteri Temsilcisi, Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni, Konya Şube- Özel,

Birikim Müşteri Temsilcisi, Sivas -İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Ödeme Sistemleri Yetkili Yardımcısı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Teknisyen, İdari İşler Sorumlusu,
Çorlu Şube Ticari/Kobi Müşteri Temsilcisi, Gazipaşa Şube Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Şehitkamil Şube Ticari/Kobi Müşteri Temsilcisi, Kobi ve İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Altunizade Şube / Operasyon Yöneticisi alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Kriterleri

Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olan adaylar da yapılacak olan alım için esnek çalışma saatlerine uyum göstermeniz ve yurtiçi veya yurtdışı seyahatlere uygun olmanız gerekmektedir. Satış kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Banka Memuru Alımı Başvuru Şekli

Söz konusu banka tarafından yayımlanmış olan ilan için başvurular başlamış olup başvurularınızı https://www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/insan-kaynaklari/ise-alim adresi üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.