Şehir Hastanesi 32 Memur ve Personel Alımı (Başvuru Şartları)

Şehir Hastanesi 32 Memur ve Personel Alımı (Başvuru Şartları)

Kamu personel alımı iş ilanı ile Şehir hastanesine 32 personel alınıyor. Şehir hastanesi 32 memur ve personel alımı başvuruları nasıl yapılacak? Başvurularda KPSS şartı var mı? Başvurular ne zaman yapılacak?

Resmi olarak yayınlanan son kamu personel alımı ilanı ile şehir hastanesi 32 memur ve personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan ilana göre alınacak personeller sözleşmeli olarak ve sadece KPSS puan sıralaması esas alınarak 32 personel yerleştirilmesi yapılacak.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bünyesine bağlı hastane ve birimlerde çalıştırılmak üzere alınacak 32 memur alımı üniversitenin Ankara ili ve ilçelerindeki birimlerde çalıştırılacaklar.

Hastane 32 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Hastane bünyesine alınacak 32 kamu personeli alımında adayların;

Büro Personeli alımı 8 kişi adayların en az ön lisans Büro yönetimi ve sekreterlik mezunu olması, 2020 KPSS P93 puanı en az 60 olması gerekiyor.

Hemşire Alımı 5 kişi adaylarının 2020 yılı KPSS P3 puanı en az 60 olması, Lisans Hemşirelik mezunu olmaları istenmektedir.

Sağlık Teknikeri Alımı olarak alınacak 6 kişi personel adaylarının 2020 yılı kamu personeli seçme sınavı P93 puanı en az 60 olması, önlisans Ağız ve Diş Sağlığı teknikerliği mezunu olması gerekiyor.

Sağlık Teknikeri Alımı 2 kişi sağlık personeli alımında adayların önlisans anestezi ya da anestezi teknikerliği mezunu olması ve KPSS P93 puanı en az 60 olması şartı var.

Röntgen Teknikeri Alımı olarak alınacak 2 kişinin radyoloji ya da tıbbi görüntüleme teknikleri bölümü önlisans mezunu olmaları ve P93 puanı en az 60 olması istenmektedir.

Diğer sağlık personeli alımı 2 personelin önlisans ilk ve acil yardım ya da tıbbi laboratuvar teknikleri, sağlık yönetimi, yaşlı bakımı bölüm mezunu olmaları, P93 puanı en az 60 olması şartı aranıyor.

Büro Personeli Alımı 4 kişi alımında adayların en az önlisans Bilgisayar Programcılığı, bilgisayar programlama, bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri bölüm mezunu olmaları gerekmektedir.

Diğer 3 kişi tekniker personel alımında adayların ön lisans başvuru kılavuzunda belirtilen bölümlerden mezun olmaları ve KPSS P93 puanı 60 olması şartları aranmaktadır.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 32 Personel Alımı Başvuruları

Yıldırım Beyazıt Üniversite 32 personel alımında başvuru şartlarını taşıyan adayların 30 Eylül 2021 tarihi ile 14 Ekim 2021 tarihleri arasında başvurularını “ilan.aybu.edu.tr” adresinden online olarak yapmaları gerekmektedir. Adayların şahsen ya da posta ile yapacakları başvurular kabul edilmeyecek.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum