Şehir Hastanesi En Az Lise Mezunu Personel ve İşçi Alımı 2023

Şehir Hastanesi En Az Lise Mezunu Personel ve İşçi Alımı 2023

Şehir Hastanesi Resmi Gazete aracılığı ile yeni bir ilan yayımladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan personel ve işçi alımı için KPSS puan sıralamasına göre alım yapılacağı açıklandı. Mülakat şartı olmadan alım yapılacaktır.

Hastane İş İlanları

Şehir Hastanesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere önlisans, lisans ve lise mezunlarının yanı sıra engelli personel kadrosunda da sözleşmeli 33 personel alımı yapacağını duyurdu. 2022 yılında yapılmış olan KPSS sınavından lisans mezunlarının P - 3 önlisans mezunlarının P -93 ve lise mezunlarının ise P - 94 puan türünde en az 60 puan almış olmaları istenmektedir. Ayrıca engelli personeli alımı ilanına başvuru yapmak isteyenlerin ise E KPSS P - 2 puan türünde taban puan şartı aranmadan yalnızca katılmış olmaları yeterlidir. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartlar size sunulmuştur.

Alımlar 6 büro personeli, 1 mimar, 1 mühendis, 3 teknisyen, 8 koruma ve güvenlik görevlisi ve 13 temizlik personeli kadrolarında gerçekleşecektir.

Hastane Personeli Alımı Şartları Nedir?

Yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar Türk uyruklu vatandaşlardan kabul edilecek olup, görevimizi yapmamıza engel olabilecek akılsal veya ruhsal hastalığınızın bulunması istenmektedir.

Kamusal haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanacak olan adaylardan yapılacak olan alımlar için sabıka kaydınızın bulunmaması istenmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanamayan, emekli olmayan veya emekliliğe kazanmamış olan adaylar da almıyor olacaktır.

Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan bu alım için erkek adayların askerlik durumu itibari ile askerlik görevlerini yerine getirmiş olması veya muaf olmuş olması istenmektedir.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Ardahan iş ilanları kategorisinde Ardahan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 1 Eylül tarihi itibariyle başlamıştır. 15 Eylül tarihi ise son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır. Başvurularınızı Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile yapmanız gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.