SEDDK 16 Açıktan Kadrolu Memur ve Personel Alımı Kılavuzu Yayınlandı

SEDDK 16 Açıktan Kadrolu Memur ve Personel Alımı Kılavuzu Yayınlandı

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu açıktan kadrolu memur ve personel alımı ilanı yayınladı. SEDDK kamu personeli alımı 16 kişi memur, sekreter ve hizmetli branşlarında yapıyor. SEDDK Başvurusu nasıl yapılır!

SEDDK Kamu Personeli Alımı Kılavuzu Yayınlandı!

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu, “6 Memur”, “6 Sekreter” ve “4 Hizmetli” kadrolarına kamu hizmetine ilk defa Kurumumuzda başlayacak olan adaylar arasından giriş sınavı sonuçlarına göre personel alınacaktır. Giriş sınavı; “Memur”, “Sekreter” ve “Hizmetli” kadroları için sözlü sınav şeklinde yapılacaktır.

Kurum tarafından kadrolu memur alımı ilanlarına başvuru için kılavuz sunuldu. Düz memur alımı ilanı gibi diğer tüm iş ilanlarına ulaşmak için aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamamızı indirin veya sosyal medyalarımızı takibe alın.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Hizmetli Alımı Başvuru Şartları

Ağırlama Hizmetleri, Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Turizm, Turizm İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Otel Yöneticiliği, Turizm ve Otelcilik, Turizm Yönetimi önlisans programlarından veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarının yukarıda belirtilen programlarından mezun olmak.

Sekreter Alımı Başvuru Şartları

Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi veya Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği önlisans programlarından veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarının yukarıda belirtilen programlarından mezun olmak.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Aktüerya, Aktüerya Bilimleri, Aktüerya ve Risk Yönetimi,Bankacılık ve Sigortacılık, Ekonometri, Finansal Ekonometri, İstatistik, İstatistik-Ekonometri, İstatistik-Matematik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik, Sigortacılık, Sigortacılık ve Aktüerya Bilimleri, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik, Sigortacılık ve Risk Yönetimi programlarından veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarının yukarıda belirtilen programlarından mezun olmak.

SEDDK Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Sınav başvuruları 01 Mart 2024 Cuma günü saat 09:00`da başlayıp 15 Mart 2024 Cuma günü saat 23:59’da sona erecektir. - Adaylar, başvurularını e-Devlet üzerinden Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealim kariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştirecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.