Samsun Üniversitesi 4-6 Bin TL Maaşla 60 Kamu Personel Alımı

Samsun Üniversitesi 4-6 Bin TL Maaşla 60 Kamu Personel Alımı

Samsun Üniversitesi farklı unvanlarda 60 personel alımı yapacağını duyurdu. Lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir. Resmi Gazete iş ilanlarına yeni bir ilan paylaşan kurumun ilanına başvuru Şekli ve tarihi detaylar haberimizin devamında...

Samsun Üniversitesi çok sayıda kamu personeli alımı yapacağını Resmi Gazete bölümünde yer alan çeşitli ilanlarda yayınladı. Lise, önlisans ve lisans mezunu olanları başvurusu alınacak. Yayınlanan ilanın detaylarını sizler için hazırladık. İşe alınacaklara 4-6 bin TL maaşla bu alım gerçekleşiyor. Ülke genelinden başvuru kabul etmektedir.

Samsun Üniversite Bünyesinde istihdam edilmek üzere 60 personel alımı yapıyor. İlana göre büro personeli, temizlik görevlisi, koruma ve güvenlik, şoför, garson ve aşçı alımı yapıyor.

samsun-universite-memur-personel-ve-kamu-isci-alimi.jpg

Başvuru Şartları;

KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Bu şartın yanı sıra adayların gerekli (Önlisans veya Lisans mezunu) olması gerekiyor.

Garson ve temizlikçi alımı için adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Türkiye cumhuriyeti olarak başvuru yapacak adayların 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamaları gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yüzkızartıcı suçlardan ceza almamış olup, 6 aydan fazla ceza almamış olmak.

Erkek adayların askerliğini yapmış olması muaf bulunması, askerliğini yapmış olması, çağına gelmemiş olması veya ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan diziplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkartılmamış olması gerekmektedir.

Memur Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular 19 Ekim 2021 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yani 3 Kasım 2021 tarihine kadar online olarak elektronik ortamda www.samsun.edu.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Posta veya başka yollar ile başvurular olmayacaktır.

Kamu personel alımı başvuru kılavuzu

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.