Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 49 Kamu Personeli Alımı İlan

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 49 Kamu Personeli Alımı İlan

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü 49 memur alımı ve kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Başvuru süreci hakkında üniversite takvim yayınladı. Branş özelliği, başvuru şekli ve istihdam türü detayı haberimizde…

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü Kamu Personeli Alımı İlanları

Resmi Gazete 24 Kasım 2023 ilanına göre üniversite 49 memur alımı yapacak. Kurum istihdam süreci hakkında takvim yayınladı. Adaylar sürekler hakkında bu takvime göre hareket edecektir. İkamet şartsız ilana başvuruları nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı kamupersonelialim.com sitemizde sunduk.

Temizlik görevlisi alımı 25 kişi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kurumlarının herhangi birinden mezun olmak. Temizlik, basit bakım-onarım, iklimlendirme ve taşıma hizmeti işlerini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. Farklı ilçelerde yer alan Üniversite yerleşkelerinde ihtiyaç duyulan birimlere göre temizlik hizmetlerinde görevlendirme yapılacaktır.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı 5 kişi: Özel Güvenlik ve Koruma Programı ön lisans mezunu olmak. 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde yer alan şartları taşımak. 5188 sayılı Kanun ve Uygulama yönetmeliğine uygun silahlı/silahsız güvenlik sertifikası ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. Üniversitenin tüm yerleşkelerinde, binalarında ve nöbet noktalarında ve iç/dış mekenlarında 7/24 esasına göre vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

Tekniker Alımı 1 kişi: Bilgisayar Programcılığı Programı ön lisans mezun olmak. ASP.NET Web API, SQL Server, Git, GitHub teknolojileri ile ilgili sertifika sahibi olmak. (Sertifikaların ilan tarihinden önce alınmış olması gerekmektedir). SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek kaydıyla alanında en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak.

Büro personeli alımı 13 kişi: Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü, İşletme, Maliye ve İktisat bölümü lisans mezunları başvuru yapacak.

Büro Personeli Alımı 1 kişi: Herhangi bir programdan ön lisans mezun olmak. Resmi Kurumlardan alınmış, “Proje Yönetimi”, “Etkili İletişim Teknikleri” ve “İleri Excel” sertifikalarına sahip olmak (Sertifikaların ilan tarihinden önce alınmış olması gerekmektedir). SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek kaydıyla en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak.

Büro görevlisi alımı 1 kişi: Herhangi bir bölümden lisans mezunu olmak. Resmi Kurumlardan alınmış, “Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” ve “Temel Bilgilendirme ve Hijyen Eğitimi” sertifikalarına sahip olmak.

Büro personel alımı 1 kişi: Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümü lisans mezunu olmak. Etkili İletişim Stratejileri, Proje Yönetimi, KVKK Eğitimi Sertifikalarına sahip olmak. (Sertifikaların ilan tarihinden önce alınmış olması gerekmektedir).

Büro memuru alımı 2 kişi: Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programı önlisans mezunu olması gerekmektedir. Sakarya iş ilanları olarak ilana çıkıldı.

Kamu Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarih Aralığı

Başvuruları 24 Kasım 2023 ile 8 Aralık 2023 tarihleri arasında şahsen yapılacak. Adaylar “Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Esentepe Kampüsü T2 Blok Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Esentepe / Sakarya” adresine evraklarını teslim edebilirler.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.