Sakarya Üniversitesi Personel Alımı (Öğretim Görevlisi)

Sakarya Üniversitesi Personel Alımı (Öğretim Görevlisi)

Öğretim üyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Sakarya Üniversitesi rektörlüğünün yaptığı açıklamada yükseltilme ve atama maddelerince alımlar gerçekleştirilecek. Öğretim görevlisi alımı yapılacak.

Sakarya Üniversitesi personel alımı yapılacağını duyurdu. Başvuru yapacak adayların akb.sabis.sakarya.edu.tr adresini kullanarak online olarak başvurularını sürdürmeleri gerekmektedir. Bilgilerin geçerli ve doğru olarak kaydedilmesine dikkat ediniz.

Son Başvuru Tarihi

Sakarya Üniversitesi personel alımı için son başvuru tarihinden itibaren 9 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar takip edilmektedir. Üniversitenin sitesinden işlemler yapılabilir. Düzenli olarak bu alandan gereken takip işlemlerini sürdürmelisiniz. Öğretim görevlisi alımı olarak yapılacak.

Başvuru Detayları

Öğretim üyesi başvurusu yapacak adayların fotoğraflı özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretlerini ve bilimsel yayın gereksinimlerini hazırlaması gerekmektedir. Biten doktora çalışmaları vs. hakkında kapsamlı dosya bilgileri istenmektedir. Zip dosyası halinde sıkıştırılmış dosyanın online sisteme yüklenmesi sağlanmalıdır. Dosyaları yükledikten sonra kontrol etmelisiniz. Kurumun istediği dosya ve belgeyi sunamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Yurt dışından gelen öğretim üyesi başvuruları için geçerli denklik belgesi ile işlemler tamamlanmalıdır. Yüksek öğretim Kurulu Başkanlığı denklik belgesi ile beraber istenen belgeler tam şekilde yüklenmiş olmalıdır.

Ekonometri bölümü, lineer karma modelleri konusu çalışmaları yapmış olmak,

Uluslararası ilişkiler bölümü siyaset ana bilimi, sivil toplum çalışmaları AB ilişkileri konularında çalışmalar.

Temel İslam Bilimleri tefsir ana bilim dalı, Osmanlı dönemi müfessirleri alanı çalışmaları yapmak.

Endüstri mühendisliği ana bilim dalı, yapay zeka teknikleri, kaos analizi ve uzaktan eğitim konuları.

Metalürji malzeme mühendisliği, elektrokimyasal enerji depoları alanında projeleri çalışmış olmak.

Elektrik elektronik mühendisliği, biyomedikal görüntü işletme, makine öğrenmesi, kanser teşhis çalışmaları gerekmektedir.

Öğretim üyesi alımları için adayların tam belge ve başvuru ayrıntılarını kurum internet sitesinden güncel sonuçları da öğrenmek üzere görebilirsiniz.

Başvuruların neticelendirilmesi aynı şekilde kurumdan resmi internet sitesinden açıklanacaktır.

Adaylar 9 Ağustos tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.