Sağlık Bilimler Üniversitesi 6288 TL Maaşla Memur Alımı Yapıyor

Sağlık Bilimler Üniversitesi 6288 TL Maaşla Memur Alımı Yapıyor

Resmi gazete üzerinden personel alımı yapacağını duyuran Sağlık Bilimleri Üniversitesi, yayınlanan ilanda 6288 TL maaşla memur alımı yapılacağı belirtilmiştir. Başvuru kılavuzu haberimizde yer almaktadır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından Resmi gazete üzerinden memur alımı  yapılacağı başvuru kılavuzu şeklinde belirtilmiştir. Çalışmaya hak kazanan adayların ortalama 6288 TL maaş ile çalışacakları belirtildi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde çalışmak isteyenler için iş imkanı sunan rektörlüğün ilanında alınacak unvanlar şu şekilde sıralandı; 1 teknisyen ve 3 farklı kapsamda büro personeli alımı olarak açıklandı.

Memur Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır

Memur olarak hizmet etmek isteyen adaylar için başvurular Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının yer aldığı adrese başvuruda gerekli olan belgelerin şahsen veya posta yolu ile iletilecek şekilde başvurular tamamlanacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar için başvurular bu ilan yayınlandığı yani bu gün itibari ile alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar ise 15 gün içerisinde belirtilen şekilde yapılması ile yapılacaktır.

Üniversite Memur Alım Şartları Nelerdir

Büro Personeli alımı için adayların başvuru kılavuzunda yer alan tabloda belirtilen bölümlerden en az Önlisans – lisans mezunu olma,

Teknisyen alımı için adayların en az 1 yıl deneyimli olması ve Meslek Yüksek Okullarından bilgisayar bölümünden mezun olma,

Genel şartlar ise adayların görevini devamlı yapmasına engel durumu bulunmaması, 18 yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmayan kişiler arasından başvuru yapanlar için personel alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar için alımlar Kütahya Sağlık Bilimler Üniversitesine alınacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.