Sağlık Bakanlığı danışman alımı başvuruları son 12 Nisan

Sağlık Bakanlığı danışman alımı başvuruları son 12 Nisan

Sağlık Bakanlığı danışman memuru alımı başvurularında sona gelindi. Bakanlığın proje kapsamında alım yapacağını duyurduğu ilan da başvuru süresi 12 Nisan da sona eriyor. Adaylar nasıl başvuru yapacak.

Sağlık Bakanlığı kamu personeli alımı başvuruları 12 Nisan 2021 günü bitim itibari ile sona erecek. Dünya Bankası finans destekli sağlık sistemlerinin desteklenerek güçlendirilmesi amacıyla oluşturulan proje kapsamında alım yapılacağı belirtilen Danışman alım ilanı ile diğer tüm detaylar haberimizin devamındadır.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere bir Yazılım Uzmanı Orta Düzey Tam Zamanlı Bireysel Danışman alınacak olup, ilgili Proje sonuna kadar performansına ve finansman kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir.

İşin Nisan 2021 içinde başlatılması düşünülmektedir.

Beklenen Hizmetler:

Durum analizi,

Yazılım tasarımı,

Yazılımın gerçekleştirilmesi,

Proje yönetimine uygun akış ve talimatlarının hazırlanması,

Uzmanlık alanı ile birlikte idare kurum personeline eğitim ve danışmanlık hizmeti verilmesi.

Eğitim durumu:

İlanda da açıklanan kısımlarla beraber, lisans yazılım, bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik ve endüstri mühendisliği bölümü mezunlarının başvurusu kabul edilecek.

Başvurular nereye ve nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını bakanlığın adresine posta yolu ile veya şahsen 12 Nisan mesai bitimine kadar tamamlamış olması gerekmektedir. Adaylar aşağıda bulunan link adresinden başvuru yapabilecek.

https://sbsgm.saglik.gov.tr/TR,81287/saglik-sisteminin-guclendirilmesi-ve-desteklenmesi-projesi-kapsaminda-6-adet-danisman-istihdami-duyurusu.html

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.