Özel İdare Mülakatsız En Az İlkokul Mezun Personel Alımı 17-24 Aralık

Özel İdare Mülakatsız En Az İlkokul Mezun Personel Alımı 17-24 Aralık

İl özel idaresinin İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu personel alımı ilanına göre İdare bünyesinde hizmet etmek üzere en az ilkokul mezunu olan işçi alımı yapılacağı belirtilmiştir. Başvuru şartları ve detayları yazımızda yer almaktadır.

Özel İdare En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı

Tokat İl özel idaresinin İŞKUR üzerinden İdare bünyesinde hizmet etmek üzere en az ilkokul mezunu olan işçi alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanda belirtilmiştir.

Başvuru yapacak adaylar için bu yapılan ilana göre alınacak unvanın erkek Bahçe Bakım İşçisi olduğu ve daimi nitelikte hizmet edeceği belirtilmiştir.

Başvuru Şekli ve Yeri

İşçi olarak hizmet etmek isteyen adaylar için başvurular şahsen veya posta yolu ile istenilen belgelerin Karşıyaka Mahallesi Orhangazi Caddesi 26 Haziran Atatürk kültür Sarayı adresine iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar için başvurular yukarıda belirtilen şekilde yapılacak olup başvurular henüz başlamamıştır. Başvurular 17 Aralık 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanacak ve en geç müracaatlar 24 Aralıkta sona erecektir.

zel-idare-personel-alimi.jpg

Müracaat Koşulları

Başvuru yapmak isteyen işçi adaylarının Türk Vatandaşı olması gerekiyor.

Kamusal haklarından mahrum olan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olan, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilen, Bahçe bakım işlerinde çalışa bildiğine dair bilgi ve belgelere sahip olma şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum