Özel İdare En Az İlkokul Mezunu Sınavsız Kamu İşçi Alımı

Özel İdare En Az İlkokul Mezunu Sınavsız Kamu İşçi Alımı

İl Özel idaresi tarafından yayınlanan iş ilanlarına göre bünyesinde çalışmak üzere 5 farklı unvanda kamu işçi alımı ve personel alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR ilan başvuru kılavuzu yayınlandı.

İŞKUR personel alımı ilanları kapsamında en az ilkokul mezunu sınavsız kamu işçi alımı yapılacağı ilan edildi. Özel idare tarafından yayınlanan ilanda 5 farklı unvanında alınacaktır.

Alımı yapılacak unvanlar bir kantarcı alımı, 3 katı atık toplama işçisi, 2 çöp kamyonu şoförü, 2 beden işçisi alımı ve bir sıhhi tesisatçı alımları yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları

25 - 40 yaş aralığında olma, Yol Yapımı ve Bakımı veya diğer işlerde çalışabileceğini gösteren sağlık raporuna sahip olma, en az ilkokul mezunu olma, 18 yaşını tamamlamış olan, kamusal haklarından mahrum olmayan ve askerlikte muaf olması gerekiyor.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nereye ve Hangi Tarihlerde Yapılır

Adaylar başvuruda gerekli olan başvuru formu, Kimlik fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil kaydı, Diploma Fotokopisi, Askerlik durum belgesi, İkametgah belgesi ve Nüfus Kayıt örneği ile birlikte şahsen veya posta yolu ile başvurularını yapabileceklerdir.

zel-idare-sinavsiz-kamu-isci-alimi.jpg

Adaylar Kemer Mahallesi 150. Cadde Bartın İl Özel İdare Merkez/ Bartın adresine belirtilen şekilde başvurularını yapabileceklerdir. Farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular dün yani 24 Mayıs 2022 tarihinden beri yapmaya başlayabilecek olup en geç müracaatlar yarın 25 Mayıs 2022 mesai saatleri içerisinde yapılmış olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacaklar için alımlar Bartın ili bünyesine yapılacaktır. Bartın İlinde ikamet etmesi şartları ile atamalar yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.