Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 13 Kamu Personeli Alacak (İdari Memur)

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 13 Kamu Personeli Alacak (İdari Memur)

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği resmi sayfası üzerinden kamu personeli alımı iş ilanı yayınladı. Paylaşılan ilanda bünyesine 13 idari memur alımı yapılacak. OİB Başvuruları nasıl yapılacak.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri İdari Memur Alımı Duyurusu

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı ilanları için iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği bünyesine kamu personeli alımı yapılacaktır.

Orta Anadolu İhracatçılar Birlikleri Genel Sekreterliğine ait olan resmi web adresi üzerinden paylaşılan ilanda bünyesine 2 farklı unvanda personel alımı yapılacak.

Kurumun Açıklaması "Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne sözlü sınavla 12 uzman yardımcısı ve bir idari memur personel alınacaktır." alımı yapılacak unvanında kurum açıklaması bu şekilde oldu.

Genel Başvuru Şartları
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, askerlik görevini yapmış olmak, 18 yaşını tamamlamış olma, 35 yaşını geçmemiş olmak gerekiyor.

Kamusal haklarından mahrum olan adaylar ilana başvuru yapamayacaktadır. TCK da belirtilen suçlardan mahkum olmamak gerekiyor.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurum veya kuruluşundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alan adaylar başvuru yapamayacaktır.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunan adaylar başvuru yapamayacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılır

Adaylar Başvurularını 12 Kasım 2021 Cuma günü saat 17:00'ye kadar şahsen, posta/kargo veya e-postayla (ik@oaib.org.tr) yapılacaktır.

Öğrenim Durumları

10 uzman yardımcısı alımı; İşletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, uluslararası ilişkiler, uluslararası ticaret, lojistik, istatistik bölümleri ve siyasal bilgiler ile iktisadi ve idari bilimler fakülteleri mezun olması gerekiyor.

İdari Memur Alımı 1 kişi: Bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojileri ve bilişim güvenliği teknolojisi mezun olması gerekiyor.

Uzman yardımcısı alımı 2 kişi: Makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, metalurji ve malzeme mühendisliği, çevre mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve mekatronik mühendisliği mezun olması istenmiştir.

Uzman yardımcısı pozisyonları için İngilizce, Almanca, İspanyolca veya Rusça YDS sınavından 70 puan almış olmak gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.