Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü En Az 11.000 Maaş Personel Alımı

Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü En Az 11.000 Maaş Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 17 personel alımı gerçekleştireceğini ilan etti.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü 4 farklı kadro için 17 sözleşmeli personeli yapılacağı başvuru kılavuzu ile yayınladı.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yapacak olduğu 17 personel alımı için yapacağı kadroları yayınladı. 1 Kıdemli Yazılım Mimarı, 7 Kıdemli .NET Uygulama Geliştirme Uzmanı, 7 Uygulama Geliştirme Uzmanı, 2 Yazılım Test Uzmanı toplamda 17 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü 17 Bilişim Personeli Başvuru Şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması,

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

Belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az üç (3) yıllık, diğerleri için en az beş (5) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek gibi genel şartları bulunmaktadır.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü 17 Bilişim Personeli alacağı ilanda kadroların özel şartı bulunmaktadır. Şartların hepsi kılavuzda yayınlanmıştır.

İçişleri Bakanlığı 17 Bilişim Personeli Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını 31 Ocak 2022 ile 07 Şubat 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Adaylar E-Devlet Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya CBİKO üzerinden elektronik ortamda başvurularını tamamlamaları gerçekleştirmeleri gerekir.

Posta yolu veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.