Niğde Altunhisar Belediye Personeli Alacak (Bay Bayan)

Niğde Altunhisar Belediye Personeli Alacak (Bay Bayan)

Niğde Altunhisar Belediye personeli alımı için ilana çıktı. Belediye personel alımı için başvuru şartlarını sundu. Bay veya bayan adaylar arasından alım yapılacaktır. Hangi şartlarda alım yapılacak.

Kamu İlanları arasında Niğde Altunhisar Belediye personel alımı ilanı bulunuyor. 12 Temmuz tarihinde yayınlanan ilana göre bay veya bayan alınacaktır. Belediye Başkanlığı personel alımı için başvuru koşulları ve tarihleri kılavuz halinde adayların erişimine sundu.

Başvuru Tarihi ve Şekli Nasıl Olacak

Başvuru yapacaklar Belediyenin resmi internet sayfası üzerinden alınacak formu doldurması gerekiyor. Adaylar 23 Ağustos 2021 tarihinden 27 Ağustos 2021 tarihine saat 17.00’ye kadar (mesai günlerinde 08.00 - 17.00 saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir. Posta yolu ile başvuru kabul ediliyor.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin maliye, muhasebe, iktisat, muhasebe ve denetim, muhasebe ve finans yönetimi veya muhasebe bilgi sistemleri programlarının herhangi birinden mezun olması gerekiyor.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gerekiyor.

Öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS 70 puanını almış olmak gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.