Namık Kemal Üniversitesi 10 Sağlık Personel Alım Başvuruları

Namık Kemal Üniversitesi 10 Sağlık Personel Alım Başvuruları

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde çalışmak üzere 10 sağlık personeli alım ilanı verildi ve gerekli olan şartlar hakkında bilgi verildi. Sağlık personeli alımı başvuru şartlar adayların erişimine sunuldu.

Namık Kemal Üniversitesi 10 sağlık personeli alım ilanı duyurusu yapılması ile adaylar için gerekli olan tüm şartlar hakkında detaylı bilgi ilan içinde belirtildi.

Üniversitenin Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ve Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi için Devlet Memurları kanunu gereğince tüm şartları taşıyan boş kadrolara personel alımı yapılacak. Personel alımı ile ilgili tüm detaylar kılavuz şeklinde sunuldu.

Üniversite diş hakimliği fakültesine 2 kişi önlisans ağız ve diş sağlığı mezunu, alanında bir yıl tecrübesi olan adaylar başvurabilecek,

Önlisans Diş Protez Teknolojisi bölüm mezunu ve bu kulvarda 1 yıl çalışmış olması ve belgeleyen 1 kişi,

Önlisans Biyomedikal Cihaz Teknolojisi mezunu ve alanında 1 yıl çalışmış olmak ve bunu belgeleyebilen 1 kişi alınacak,

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölüm mezunu olan 4 kişi,

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Patoloji Laboratuvar Teknikerliği mezunu 1 kişi üniversite hastanesine alınacak,

Üniversitelerin Elektronörofizyoloji Bölümü mezunu 1 kişi yine üniversite hastanesi bünyesine alınacak.

Başvuru Genel Şartları; Türk vatandaşı olmak, Tüm kamu haklarından mahrum olmamak, Türk Ceza Kanunu kapsamında yer alan maddelere göre suç işlememiş ve mahkum olmamış olmak, Erkek adayların askerliklerini yapmış olması ve bu durum ile ilgilerinin olmaması, Görevini devamlı olarak yapmasına engel olacak akıl sağlığı ya da bedensel engelin olmaması gerekiyor.

Başvuru Özel Şartları; Bilgisayar ortamında elde edilen ve eksiksiz olarak doldurulmuş başvuru formu, Diploma ya ad mezuniyet belgesi fotokopisi, KPSS sınavı sonucunda elde edilen belge, Fotoğraf, Kimlik kartı fotokopisi, İş deneyim belgesi ve Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Döküm Belgesi isteniyor.

Başvuru Yeri ve Zamanı

Personel alımı için başvuruları Üniversitenin web sitesi üzerinden online olarak başvuru yapılacaktır. Şahsen ya da posta yolunun kullanılarak yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Değerlendirme ve Sonuçları; Online ortamda adaylar tarafından eklenen belgeler değerlendirme komisyonunca incelenir. Bütün başvurular ile alakalı alanların KPSS puanlar baz alınarak değerlendirilecek, Atanan adaylar 7 iş günü içinde web sitesinden duyurusu yapılacak, Asil kazananların başvuru süresi dolması ya ad aranılan şartların yerine getirilmesi halinde yedek adayların işe alınması, Göreve başlayan adaylarda aranılan şartların taşınmadığı tespit edilince iş sözleşmelerinin fesh edilmesi ve başvuru yapan adaylara evrak iadesi yapılmayacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.