Muğla Büyükşehir Belediyesi Muhasebe Meslek Elemanı Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Muhasebe Meslek Elemanı Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi yayımlanan personel alımı ilanlarına göre muhasebe meslek elemanı alımı yapıyor. Muhasebe meslek elemanı alımı başvuru şartları detaylar haberimizin devamında…

Yayımlanan kurum dışı personel alımı ilanlarına göre Muğla Büyükşehir Belediyesi 18 yaşını doldurmuş olmak şartı ile 1 Muhasebe Meslek Elemanı alımı yapacağını İŞKUR üzerinden ilana çıkardı.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, emekli olmamış olmak, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, doldurmamış olmak, esnek ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

18 yaşını doldurmuş olmak, erkek adayların askerliğini yapmasına veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir, adayların görevini yapmasına sağlık vb. şeylerden engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

En az B ehliyeti sahibi olmak, e-defter, e-fatura, e-arşiv süreçlerine hakim olmak, Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli olma şartı aranıyor.

Öğrenim Şartları

Ticaret meslek lisesi ve yükseköğretim kurumlarının 2 veya 4 yıllık öğrenim süresi olan muhasebe, maliye, iktisat, işletme bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. Şartlarını taşıyan adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru İçin Gereken Belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ayda çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf adli sicil kaydı, ikamet belgesi, askerlik durumu belgesi, SGK uzun vade hizmet dökümü.  Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Mezuniyet belgesi (kurumlarının 2 veya 4 yıllık öğrenim süresi olan muhasebe, maliye, iktisat, işletme bölümlerinin herhangi biri), Ehliyet belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru şartlarını taşıyan ve gereken belgelere sahip adaylar başvurularını Orhaniye Mahallesi Bülent Önuçan Sokak no:2 iç Kapı No:10 Menteşe/MUĞLA 48000 adresine şahsen gidilip yapılacaktır.

mugla-buyuksehir-belediyesi-muhasebe-meslek-elemani-alimi.jpg

Başvuru şartlarını taşıyan ve gereken belgelere sahip adaylar başvurularını 1 Ağustos 2021 de başlamış olup 2 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.