Meteoroloji Genel Müdürlüğü 40 Kamu Personel Alımı Resmi Gazete ‘de

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 40 Kamu Personel Alımı Resmi Gazete ‘de

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü 40 kamu personeli alımı ilanı Resmi Gazete ’de yayınlandı. MGM memur alımı başvuru şartları ile birlikte başvuru şekli ve tarih aralığı belirlendi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü 40 kamu personeli alımı ilanı yayınlanarak başvuruları almaya başladı. En az KPSS 50 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecek. MGM memur alımı ilan bilgileri kılavuz halinde erişime açıldı.

İstihdam Yapacak 18 Şehir Listesi!

Diyarbakır, Ankara, Sivas, Erzincan, Iğdır, Ağrı, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Batman, Elazığ, Ardahan, Bayburt, Erzurum, Artvin, Gaziantep, Eskişehir ve Adana şehirlerine istihdam yapıyor.

MGM Memur Alımları Başvuru Şekilleri

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvurular e-Devlet üzerinden Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden 21 Şubat 2024 – 08 Mart 2024 tarihleri arasında alınacaktır. Şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

MGM Personel Alım Resmi Açıklaması

Meteoroloji Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde Ek-1 ve Ek-2 listede belirtilen birimlere 2022-KPSS (B) grubu P3 ve P93 puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın en az 50 (elli) puan almış adaylar arasından 38 (otuz sekiz) sözleşmeli Mühendis ve 2 (iki) sözleşmeli Tekniker alımı yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.