Mersin Sanayi ve Ticaret Odası Daimi Memur Alacak

Mersin Sanayi ve Ticaret Odası Daimi Memur Alacak

Kamu kurumları personel alımları kapsamında iş ilanları kılavuzları yayınlamaya devam ediyor Mersin Sanayi Ve Ticaret Odası Daimi memur alacak. Daimi memur alımı detayları için...

Mersin Sanayi Ve Ticaret Odası Başkanlığı tarafından Daimi nitelikte memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Memur alımları kapsamında Ticaret Odası Başkanlığı yayınladığı ilanda açılan boş kontenjanı doldurulmak amacıyla personel ataması yapılacaktır. Memur alımı detayları için haberimizde bilgiler sunulmaktadır.

Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret Ve Sanayi Odası yayınladığı ilanda iki farklı kontenjanda alımlarını yapacağını duyurdu. Başvuru yapacakların alımı yapılacak unvanları ise bir Kemal sanatçısı alımı ve bir kontrbas sanatçısı alımı ile beraber toplamda iki memur alımı yapılacak.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olma, sınav tarihi itibarıyla 18 yaşının geçmiş olma, kamusal haklarından mahrum olmama, TCK 53 maddesinde yer alan suçlardan mahkum olmama, erkek halayları askerlik görevini yapmış olması ve görevini devamlı olarak yanmasına engel oluşturabilecek herhangi bir sorun olmaması şartları ile personel alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuruda bulunacak adaylar için başvurular yanlış online olarak elektronik ortamda yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar Mersin Büyük Şehir Hiras internet adresi üzerinden başvuru formunu tamamlayarak başvurular yapılacaktır.

Adaylar başvurularını 12 Kasım 2022 tarihinden beri yapmış olmaları gerekmektedir. En geç müracaatların ise 2 Aralık 2022 tarihinde sona ermesi bekleniyor.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.