Meram Belediyesi 10 Zabıta Memuru Alımı! Daimî Kadro

Meram Belediyesi 10 Zabıta Memuru Alımı! Daimî Kadro

Meram Belediyesi Resmî Gazete aracılığı ile yayımlamış olduğu ilana göre zabıta memuru alımı yapacağını açıkladı. Daimî kadroda yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkeklerden başvuruların kabul edileceğini açıklayan kurum GİH sınıfında istihdam...

Belediye İş İlanları

Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı Meram Belediyesi tarafından güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre 10 zabıta memuru alımı yapılacaktır. En az önlisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için 8. ve 9. derecede istihdam sağlanacak olup KPSS puan sıralaması şartı aranmaktadır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizler için haberimizde sunduk.

Zabıta Memuru Alımı İş İlanları Kriterleri

Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Genel İşletme, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İşletme Yönetimi veya Maliye bölümlerinden birinden önlisans mezunu olanlardan alım yapılacaktır.

Adayların belediye zabıta yönetmeliği kanunları kapsamında erkek adayların 1.67 kadın adayların ise 1,60 m boyundan kısa olmaması gerekmektedir.

İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan sınav sonucuna göre belirlenecektir. Bu nedenle sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmanız gerekmektedir.

Adaylardan B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olması istenmektedir.

İşe Alım Süreci Sınav Detayları

Kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan müracaat kılavuzu incelendiğinde, başvuru tarihleri sona ermesinin ardından sınava girmeye hak kazanan adaylar, 15 Aralık 2023 tarihine Belediyenin resmi internet sitesi aracılığıyla ilan edilecektir.

Aynı tarih itibariyle adaylar sınav giriş belgelerine ulaşabileceklerdir. Sözlü ve uygulamalı olmak üzere 2 aşamada gerçekleşecek olan sınav, 25 Aralık 2023 tarihinde Belediye Merkez Hizmet Binasında yapılacaktır. Sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen tarihte sınava katılmayan adaylar haklarını kaybedeceklerdir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Konya iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilan için müracaatlar 4 Aralık 2023 tarihi itibari ile başlayacaktır. Adaylar başvurularını 8 Aralık 2023 tarihi de dahil olmak üzere Meram Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Yenişehir Mahallesi Azerbaycan Cad. No:5 Meram/KONYA) adresine şahsen yapmaları gerekmektedir. Belediye tarafından boy ve kilo ölçümü yapılacağı için online başvuru kabul edilmeyecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.