Marmara Üniversitesi 4 Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitesi 4 Sözleşmeli Personel Alımı

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Marmara Üniversitesi personel istihdamında bulunacağını ilan etti. İlana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı istihdamında bulunuyor.

Marmara Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor. İlana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 yazılım proje yöneticisi, 1 kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, 1 kıdemli ağ uzmanı ve 1 sistem uzmanı alımı ile beraber toplam 4 personel alımı yapıyor.

4 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya 1 yıl süre ile ertelemiş olmak.

Bilgisayar ve bilgisayar programları hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Adayların anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak.

18 yaşını doldurmuş olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması gerekmektedir.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Başvuru Şekli ve Zamanı;

Başvurular 12 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 27 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvuruları İstanbul www.marmarapersis.com linki üzerinden yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.