Marmara Üniversite Hastanesi 75 Memur ve Sağlık Personeli Alımları

Marmara Üniversite Hastanesi 75 Memur ve Sağlık Personeli Alımları

Marmara Üniversite Hastanesi 75 büro memuru alımı ve sağlık personeli alımı ilanları yayınlandı. İlana göre Türkiye genelinden başvuru kabul ediliyor. Sınav olmadan KPSS sıralaması ile alım gerçekleşecektir.

Üniversite Hastanesi 75 Kamu Personeli Alımı İlanı

Marmara Üniversite Hastanesi yayınladığı ilana göre büro memuru alımı ve sağlık personeli alımı yapıyor. Başvuru yapacaklar en az lise mezunu olabilecek. KPSS sıralaması ile yerleştirme işlemi gerçekleşecektir. Alım İstanbul şehrine gerçekleşecektir. Başvuruları ise Türkiye genelinden yapılabilir. Üst yaş sınırı belirtilmemiş olup KPSS puan sıralaması ile alım yapılacaktır. Memur alımı KPSS alt limit yok.

Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Adaylar 25 Ekim 2021 ile 8 Kasım 2021 tarihleri arasından başvuru yapabilecek. e-Devlet üzerinden Marmara Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

marmara-universite-hastanesi-memur-alimi.jpg

Ortaöğretim Kurumlarının Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı ve Dallarından mezun olan 5 kişi alım gerçekleştirilecek.

Ortaöğretim Kurumlarının Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarından mezun 4 kişi alınacak.

Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı ve Dallarından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı - Endüstriyel Elektronik Dalından mezun 5 kişi alım yapılacak.

Ortaöğretim Kurumlarının Makine Teknolojisi Alanı ve Dallarından mezunu olan 3 kişi alım olacak.

Ortaöğretim Kurumlarının Bilişim Teknolojileri Alanı ve Dallarından mezunu olanlar arasından 1 kişi alınıyor.

Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik lisans programından mezunları arasından 5 kişi alınacak.

Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olan 10 kişi istihdam edilecek.

İnsan Kaynakları Yönetimi veya İnsan Kaynakları lisans programından mezun 6 kişi alınıyor.

Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi Bölümü, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri, Yönetim Bilişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olan 5 kişi alımı yapılacak.

Büro Yönetimi ve Sekreterlik lisans programından mezun olanlardan 16 kişi alım olacak.

Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun 10 kişi alınıyor.

Hukuk lisans programından mezun olmak. En az 3 yıl Avukat olarak mesleki tecrübesi olanlardan 2 kişi alınıyor.

Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olan 1 kişi alınıyor.

Psikoloji lisans programından mezun olmak. Klinik Psikoloji alanında tezli yüksek lisans yapmış olan 1 kişi istihdamı yapılacak.

Tıp lisans programından mezun 1 kişi alım yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.