Malatya Turgut Özel Üniversite 54 Kamu Personel Alımı Kılavuzu

Malatya Turgut Özel Üniversite 54 Kamu Personel Alımı Kılavuzu

Malatya Turgut Özel Üniversitesi 54 kamu personel alımı kılavuzu yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başladı. Üniversite personel alımını 11 farklı branşta alacak. Lise, önlisans ve lisans mezunları KPSS sıralaması ile yerleşecek.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Kamu Personel Alımı Kılavuzu!

19 Şubat 2024 tarihli Resmi Gazete ilanına göre Malatya İş İlanları yayınlandı. 54 personel alımı ilanına lise, önlisans ve lisans mezunları nasıl başvuru yapabileceği paylaşıldı. Yerleştirme işlemi KPSS sıralamasına göre yapılacak.

Kadro Branş Listesi

Tekniker, teknisyen, programcı, temizlikçi, koruma ve güvenlik görevlisi, mühendis, şoför, seyis-nalbant, bahçıvan, aşçı ve büro personeli alanlarında istihdam yapılıyor.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvurular Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Posta ve noter onaylı vekâletname ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.) Adaylar sadece nitelik kodu belirterek tek bir ünvana başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 19 Şubat 2024 ile 4 Mart 2024 tarihleri arasında yapılacak.

Başvuru Genel Şartları

Başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak.

Kamu Personel Seçme Sınavlarından (2022 KPSS-Lisans,2022 KPSS-Ön Lisans 2022 KPSS-Ortaöğretim) birine girmiş ve bu sınavların en az birinden ilgili KPSS puanını almış olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Yapılacak güvenlik tahkikatı olumlu olmak.

Başvuracak adayların durumu 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri hâlinde fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olmak.

Askerlik durumu itibarıyla; - Askerlikle ilgisi bulunmamak, - Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, - Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.