Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 5 Personel Alımı

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 5 Personel Alımı

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı yapıyor. MAPEG personel alımı başvuruları nasıl yapılacak. Başvuru şartları ve detaylar haberimizin devamında…

MAPEG Sözleşmeli Personel Alımı

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Maden ve petrol müdürlüğü personel alımı yapıyor.

İlana göre Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı 1, Yazılım Geliştirme Uzmanı 2, Coğrafi Bilgi Sistemleri Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 ile beraber toplam 5 personel alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

Erkek adayların askerliğinden muaf olması veya askerlikle her hangi bir ilgisinin bulunmaması gerekmektedir. Bilgisayara dair kurum tarafından istenilen tüm belgeler ve bilgiler hakkında bilgi sahibi olmak.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvurular 9 Ağustos 2021 de başlamış olup 18 Ağustos 2021 bitmiş olması gerekmektedir. Başvurular e-Devlet üzerinde MAPEG-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapılacaktır.

Başvuru İstenilen Belgeler

Güncel programlama dillerinden anladığına dair en az adet kanıt belgesi veya belgeler, mesleki tecrübeye ilişkin kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi veya belgeler, Fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş, Her bir pozisyon için özel şartlar kısmında istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler, Mesleki bilgiler ve başvurulan pozisyonun uzmanlık konularına uygun olarak özel şartlar bölümünde her bir pozisyon için belirtilen tüm konular ve hususlardır.

Öğrenim Şartı

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak yada Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.