Lise Ön Lisan Mezunları İçin İş İlanları! Üniversite 39 Memur Alacak

Lise Ön Lisan Mezunları İçin İş İlanları! Üniversite 39 Memur Alacak

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli memur alımı yapacağını duyurdu. Farklı unvanlarda 18 personel alımı yapılacağı belirtilmiştir başvur detayları haberimizin içeriğinde...

Üniversite en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdum farklı unvanlarda 18 adet personel yapacağını ilan etti başvuru şartları ve detayları açıklandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Şırnak Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 adet büro personeli 10 adet destek personeli bir teknisyen ve bir şoför alımı ile beraber toplam 18 personel alımı duyurusunda bulundu.

Büro personeli alımı için başvuru özel şartları:

Adayların bilişim sistemleri ve Teknoloji Bilgisayar ve enformasyon sistemleri bilgisayar ve formatik sistem yönetimi veri tabanı uygulama veya web tasarım lisans programından birinden mezun olmaları ve 2022 Kamu Personeli Seçme sınavına girmiş olup en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir.

Destek personeli alımı için başvuru özel şartları:

En lise mezunu 2022 KPSS seçme sınavından en az 65 puan alan temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalara benzerini geri bulunmayan adaylar başvuru yapabilecektir.

Teknisyen olmak için başvuru özel şartları

Ortaöğretim kurumların elektronik teknolojisi bölümünün güvenlik sistemleri dalından veya görüntü ve ses sistemleri dalından mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir 2022 kpssp94 puan türlerinden en az 70 puan almış olan ve 30 yaşını doldurmamış olan adaylar başvuru yapılabilecektir.

Şoför alımı için başvuru özel şartları:

Herhangi bir Ön lisans programında mezun olup en az D sınıfı sürücü belgesine sahip olan adaylar başvuru yapabilecektir Ayrıca şoför olarak görevleri yapmasına engel bir hastalığı olmayan adaylarla başvurabilecektir.

Şırnak Üniversitesi personel alımı için başvuru şekli ve tarihi:

Memur alımı başvurular 26 Ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular www.sirnak.edu.tr internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.