LC Waikiki İŞKUR’dan Personel Alımı İş İlanları

LC Waikiki İŞKUR’dan Personel Alımı İş İlanları

LC Waikiki Türkiye iş kurumu resmi internet sitesi üzerinden yapılan son dakika açıklamalarına göre, en az lise mezunu adaylardan personel alımı yapıyor. Bir çok farklı pozisyonda istihdam edileceğini bilgisine ulaşıldı. Alımlar tüm Türkiye'den yapılacak

Son Dakika: LC Waikiki İŞKUR’dan Personel Alımı İş İlanları

LC Waikiki, Yapılan son dakika açıklamasına göre, kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı bilgisine ulaşıldı. İŞKUR üzerinden yapılan açıklamalara göre, en az lise mezunu adaylardan mülakat şartsız alımlar gerçekleşecektir.

Personel Alımı Müracaat Şartları Nelerdir?

İlanlara, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından alım yapılacaktır. Kamu haklarından mahrum olmamış ve sabıka kaydı bulunmayan adaylardan alımlar gerçekleşecektir. Arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmaz gerekmektedir. Başvuru yapacağınız pozisyon da az bir yıl deneyim şartı aranmaktadır.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması veya en az 2 yıl süreyle tecilli olması durumu gerekmektedir. Bay ve bayan personel alımı yapılacaktır. Adımlar farklı kadro ve pozisyonlarda gerçekleşecektir. Adayların yoğun iş temposuna uyum sağlamaları gerekmektedir. Sosyal ilişkilerinde başarılı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak adaylardan alımlar yapılacaktır.

Alım Yapılacak Unvanlar Açıklandı

Kurum tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre alımlar şu kadrolarda yapılacaktır; Lojistik operasyon elemanı, lojistik elemanı, beden işçisi, engelli personel alımı, satış danışmanı, büro memuru, mekanik bakım teknisyeni yardımcı tesisler, mekanik bakım, tesis teknisyeni, elektrik bakım teknisyeni, güvenlik görevlisi, operasyon uzmanı, uluslararası lojistik, bütçe ve raporlama uzmanı, finansal analiz uzmanı, otomasyon izleme görevlisi, e-ticaret stilisti, proje ve kütüphane uzmanı ve temizlik personeli kadrolarında alım yapılacaktır.

Alımlar, Aydın İstanbul, Yalova, Sakarya, Konya, Tunceli, Antalya, Tekirdağ, Kırıkkale, Balıkesir Kırklareli ve Edirne illerinde gerçekleşecektir.

personel-alimi.jpg

İşçi Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl Yapılacak?

Kurum tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar elektronik olarak başlamıştır. Adaylar başvuru şartlarını sağlaması durumunda müracaatların elektronik olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Şahsen başvuru bu ilan için açılmamıştır. Yalnızca online başvurular değerlendirilme aşamasına alınacaktır. Başvuru ekranı: https://corporate.lcwaikiki.com/kariyer-firsatlari

Personel alımı, lc waikiki personel alımı, lc waikiki işçi alımı, son dakika güncel ilanlar.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.