Kültür ve Turizm Bakanlığı Yüksek Maaşlı 2 Kamu Personeli Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yüksek Maaşlı 2 Kamu Personeli Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı yüksek maaşla 2 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık Ankara merkeze yerleştirmek üzere sözleşmeli olarak alımı yapmaktadır. Kimler bu alımlara nasıl başvuru yapabilecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Bakanlık Ankara merkez adresine yerleştirmek üzere yüksek maaşla 2 kamu personel alımı yapacağını ilan etti. İlana göre adaylar başvurularını elektronik ortamda yapacak.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular elektronik ortamda e-Devlet – Kültür ve Turizm Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısıhttps://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresinden 15 Kasım 2021 ile 3 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

kultur-bakanligi-personel-alimi.jpg

Özel Başvuru Şartları

Lisans dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda mesleki tecrübeye sahip bulunmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, zorunludur.

Yaklaşık olarak 12 bin TL maaş ödemesi yapılacak. Alım sözleşmeli bilişim personeli olarak yapılacak.

Başvuru Kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.