Kültür ve Turizm Bakanlığı 27 Kamu Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı 27 Kamu Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Kapadokya Alan Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde 27 kamu personeli alımı sınav sonuçları hakkında duyuru yayımlandı. Konuya ilişkin açıklamalar ve detaylar haberimizde verilmiştir.

Kamu Personel Alımı İş İlanları

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan KPSS’li ve KPSS’siz 27 kamu personeli alım ilanları ilişkin güncel duyuru yayımlandı. Alımların Kapadokya Alan Başkanlığı bünyesinde farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacağını açıklayan Bakanlık için başvuru süreci geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

Lise, önlisans ve lisans mezunlarından uygun kadrolara yer verildi. Kurum tarafından işe alım sürecinde yapılacak olan sınav sonuçlarına ait güncel bilgiler yayımlandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunuldu.

Personel Alımı Kontenjanları ve Unvanları

1 kişi Hukuk Müşaviri,

2 kişi İç Denetçi,

1 kişi Mühendis,

2 kişi Avukat,

2 kişi Mühendis,

3 kişi Mimar,

1 kişi Şehir Plancısı,

3 kişi İdari Uzman,

5 kişi Büro Görevlisi,

1 kişi Teknisyen,

2 kişi Destek Personeli,

4 kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacaktır.

Memur Alımı Hakkında Sınav Sonuçları

Sınav sonuçları kapsamında asil kazanan adaylar için en geç 1 Kasım 2023 günü mesai bitimine kadar belgelerin teslim edilmesi gerekmektedir. Asil liste de olan adaylar başvuru belgelerini şahsen, posta veya kargo yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular da yaşanacak olan gecikmelerden aday sorumludur. Başvuru adresi kılavuzda Kapadokya Alan Başkanlığı Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Ali Dirikoç Bulvarı No:93 NEVŞEHİR olarak açıklanmıştır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Belgeleri

Dilekçe, öğrenim Belgesi aslı veya noter onaylı örneği, (e-Devlet üzerinden de alınabilir, nüfus cüzdanı aslı veya noter onaylı örneği, (e-Devlet üzerinden de alınabilir), KPSS sonuç belgesi (e-Devlet üzerinden alınacaktır) (KPSS puanı aranmaksızın başvurulan pozisyonlar için gerekli değildir.) ve heyet raporu (Asıl) istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum