KTÜ Lise MYO Lisans Mezun 50 İşçi Ve Kamu Memur Alımı

KTÜ Lise MYO Lisans Mezun 50 İşçi Ve Kamu Memur Alımı

KTÜ kamu memur alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. KTÜ lise MYO lisans mezunu işçi ve kamu memur alımı yapacağını duyurdu. KTÜ yayınladığı ilana göre en az lise mezunu kamu memur alımı ve işçi alımı yapıyor. Detaylar haberimizde.

Karadeniz Teknik Üniversitesi yayınladığı ilana göre bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu 50 kamu memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesine farklı unvanlarda lise MYO ve lisans mezunu 50 kamu memur alımı yapıyor.

Üniversite Kamu Memur Alımı Yaptığı Unvanlar ve Dağılımı

2 büro personeli, 4 teknik bakım destek personeli, 1 şoför alımı, 2 çevre destek personeli, 1 marangozhane personeli, 5 temizlik işçisi, 10 Hasta bakımı ve temizliği personeli, 5 koruma ve güvenlik görevlisi alımı, 1 eczacı alımı, 1 fizyoterapist, 1 röntgen teknisyeni alımı, 5 sağlık teknikeri alımı, 1 sosyal çalışmacı memuru, 1 veteriner hekim memuru, 1 tekniker alımı, 10 Hemşire

İşçi Alımı Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olmak,

Türk Ceza Kanunu’na göre mahkum olmamak,

Adayların askerlik ile sorunu olmaması,

2020 KPSS sınavına girmiş olmak,

SGK kurumlarından maaş almıyor olmak,

Karadeniz Teknik Üniversitesi Müracaat Süreçleri ve Tarihleri

Karadeniz Teknik Üniversitesi kamu memur alımı ve işçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 28 Haziran 2022 ile 12 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını Karadeniz Teknik Üniversitesi Trabzon Online İşlemler sayfasından elektronik ortamda başvurularını eksiksiz şekilde tamamlamaları gerekiyor.

KTÜ kamu memur alımı ve işçi alımı ilanı sonuçlarını başvurular bittikten sonra resmi internet sitesi üzerinden 15 gün içerisinde yayımlayacak.

İşçi alımı ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını yaparken sadece bir pozisyona başvuru yapabilecekler.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.