KPSS şartsız Gece Bekçi alımı ve diğer kadro başvuruları(03 Haziran Son)

KPSS şartsız Gece Bekçi alımı ve diğer kadro başvuruları(03 Haziran Son)

İŞKUR kamu iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Kamu teşebbüsü olan işletmeler bünyesine alınacak en son personel alımı ilanı ile Bekçi ve diğer ünvanda personeller alınacak. Bekçi alımı ne zaman yapılıyor?

İŞKUR kamu iş ilanları ile Çanakkale Gelibolu Belediyesi bünyesine yeni personeller alınıyor. Alınacak personeller Gece Bekçisi ve Servis elemanı olarak alınacak olup bu alımlar için başvurmak isteyen adaylar için başvuruda son tarih 03 Haziran 2021 olarak duyuruldu.

Belediye Bekçi ve Servis Elemanı Alım Şartları

Gelibolu Belediye personel alımında alınacak kişiler servis elemanı olarak alınacak 2 kişi daimi sözleşmeli olarak alımı yapılacak 1 Gece Bekçisi alımında alınacak kişi 4 ay geçici olarak çalıştırılacaklar.

İŞKUR ile Gece Bekçisi Personel Alımı

Gece Bekçisi olarak alınacak 1 personel adaylarının gece görevi yapmasında engel bir sağlık engelinin bulunmaması, adayların askerlik ilişiğinin bulunmaması, Adaylarını Gelibolu ilçesi ikametli olması şartları bulunmaktadır.  04Haziran 2021 tarihinde başvuru yapan adaylarla görüşme yapılacak.

bekci-alimi.jpg

Servis Elemanı 2 Personel Alımı

Servis elemanı olarak alınacak 2 kişi personel adaylarının Gelibolu ikametli olması, askerlik ilişiği olmaması, en az ilkokul mezunu olması,  bedenen çalışmasına engel bir rahatsızlığı olmaması şartları bulunmaktadır.

servis-elemani.jpg

Gelibolu Belediye Personel Alımı Başvuruları Başladı

Gelibolu Belediye bünyesine yapılacak bu personel alımında şartları tamamıyla taşıyan adayların 03 Haziran 2021 tarihi sonuna kadar Gelibolu Kent Hizmetleri A.Ş. Muhasebe birimi ile irtibat kurmaları, adayların başvuru için;

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 1 Adet Fotoğraf, Öğrenim Durum Belgesi ve ikametgah belgelerini hazırlayıp bizzat muhasebe departmanına başvurmaları gerekmekte.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum