KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı İş Başvurusu Başlıyor

KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı İş Başvurusu Başlıyor

4 farklı belediyeden zabıta olmak isteyenlere müjde. Farklı belediyeler zabıta alımı için ilanlar yayımladı. KPSS 60 puan ile zabıta memuru alımı için iş başvuruları başlıyor. Başvuru şartları nedir? Başvurular nasıl yapılacak? Başvurular başladı mı?

Belediyeler bünyelerindeki eksikliği tamamlamak üzere KPSS en az 60 puan ile zabıta memuru alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Çanakkale belediyesi, Sakarya Gevye belediyesi Şanlıurfa Suruç belediyesi ve Antalya Akseki belediyesi bünyelerindeki eksikliği tamamlamak üzere personel alımı yapacak.

Çanakkale belediyesi 14 memur alımı yapacağını duyurdu. İlana göre 5 tanesi zabıta kadrosu için ayrılırken 9 tanesi itfaiye eri olacak. Lisans mezunları adayların başvuru yapabileceği ve başvuru yapacak adayların KPSS puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Çanakkale belediyesi personel alımı başvurular 5 aralık 2022 tarihinde başlamış olacaktır.

Sakarya gevye belediyesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere 6 zabıta memuru alımı yapacak. İlana göre KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olan ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Başvurular 12 Aralık 2022 tarihinde başlamış olacaktır.

Antalya Akseki belediyesi zabıta memuru alımı ilanı yayımladı. İlana göre belediye zabıta memuru ve VHKİ alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların fakültelerin lisans mezunu olması ve KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Kadın erkek fark etmeksizin yapılacak olan personel alımı için 2 kontenjan açıldı. Antalya belediyesi personel alımı için başvurular 9 Ocak 2022 tarihinde başlamış olacaktır.

Detaylar için tıklayınız.

Şanlıurfa Suruç belediyesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere 2022 KPPS puanıyla personel alımı yapıyor. İlana göre KPSS P3 puan türünden en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecek. Başvuru yapacak adayların en az b sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Suruç belediyesi 3 zabıta memuru alımı için başvurular 19 Aralık 2022 tarihinde başlamış olacaktır.

Detaylar için tıklayınız.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.