KPSS 55 Puanla Hacı Bayram Veli Üniversitesi 73 Memur Alımı

KPSS 55 Puanla Hacı Bayram Veli Üniversitesi 73 Memur Alımı

Hacı Bayram Üniversitesi memur alımı en az KPSS 55 puanla yapıyor. Alım yapılacak kadrolar da açıklandı. Memur, teknisyen, yardımcı personel ve tekniker alımı yapılacağı ilan edildi.

Hacı Bayram Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacak. Adaylar sadece bir çalışma pozisyonu için başvurabilirler. İlgili KPSS puan türünden en az 55 puan alan adaylar, memur alımı, teknisyen, tekniker ve yardımcı personel pozisyonlarına başvurabilirler.

Kamu personeli alımı hangi şartlarda yapılacağı adayların erişimine açıldı.

KPSS puanlama türünden en az 70 puan alan adaylar, mühendis ve mimar olarak pozisyonlara başvurabileceklerdir. İlgili personel pozisyonunun belgesinin ilan tarihinden önce alınmış olması gerekmektedir.

Toplam 73 sözleşmeli personel alımı yapılacak olup, ilgili adayların belirlenen niteliklere sahip olması durumunda 15 gün içinde başvurularını yapması gerekiyor Hacı Bayram Üniversitesi personel alımı şartları açıklandı.

Başvuru Koşulları

Adaylarla hizmet protokolü yapılacak olup, protokolde belirtilen koşulları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri feshedilecektir.

A) Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSSP3, Önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSSP93, Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSSP94 puanı geçerli olacaktır.

KPPS sonuç belgesi, başvuru formu, tecrübe ve askerlik belgesi, istenen unvana ait sertifikasyon ve adli sicil kaydı gibi belgelerin eksiksiz olarak tamamlanması gerekir.

Adayların ilanın yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içinde başvuru formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Başvuru Sonuçlarının Açıklanması

Adayların sözleşmeli personel başvurusu sonucu Hacı Bayram Üniversite web sitesinden açıklanacaktır. Adayları sözlü ve yazılı sınavlara katılacak ve yapılacak değerlendirme sonucunda ilgili pozisyonlarda işe yerleştirilecektir. Eksik ve yanlış beyanda bulunanlar hakkında işlem yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum