Koyulhisar Belediye Ayniyat Evlendirme ve Düz Memur Alımı

Koyulhisar Belediye Ayniyat Evlendirme ve Düz Memur Alımı

Koyulhisar Belediye Başkanlığı evlendirme memuru, ayniyat memuru ve düz memur alımı yapacağını ilan etti. Kurum ilanına göre ilk defa atanmak üzere personel alımı istihdamı yapılıyor. Özel ve genel şartları paylaşıldı.

Koyulhisar Belediye Başkanlığı ayniyat memuru, evlendirme memuru ve düz memur alımı yapılacağı kılavuz halinde açıklandı. kurum tarafından yapılan ilana göre 1 düz memur, 1 evlendirme memuru ve 1 ayniyat memuru alımı ile beraber toplam 3 memur alımı yapılacağı belirtildi.

Kamu Memur Alım Başvuru Şartları;

Lisans düzeyinde eğitim veren iktisadi ve idari birimler fakültelerinin işletme, kamu yönetimi, iktisat bölümlerinin birinden mezun olmak.

En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Adayların görevini devamlı olarak yapmasına mani bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, asgari KPSS puanını almış olmak.
En az KPSS 60 puanı bulunan kişilerin başvurusu alınacak.

Başvuru Şekli ve Zamanı;

Başvurular 12 Mart 2022 tarihinde başlayacak 14 Mart 2022 tarihinde bitmiş olacaktır. Başvurular şahsen veya Sivas Koyulhisar İlçesi, Camiikebir Mah. Hükümet Meydanı. No: 10 adresindeki Koyulhisar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne gönderilebilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.