KOSGEB Personel Alımı Başvuru Kılavuzu Ve Şartları

KOSGEB Personel Alımı Başvuru Kılavuzu Ve Şartları

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Sözleşmeli Bilişim personeli alımı yapıyor. Başvuru detayları haberimizin devamında.

Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 personel alımı yapıyor. İlana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 4(dört) sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor.

Memur Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvurular 28 Şubat 2022 tarihinde başlamış olup 25 Mart 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinde yapılacaktır.

Personel Alım Başvuru Şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri zorunludur.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise
askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak.

Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak.

Team Foundation Server (TFS), Git, Subversion(SVN) gibi konfigürasyon/değişiklik kod yönetim sistemlerinden en az biri hakkında tecrübe sahibi olmak,

Microsoft Certified Solutions Developer(MCSD) sertifikasına sahip olmak.

Geniş ölçekli çok katmanlı (web tabanlı) uygulama geliştirme, Windows Servisleri ve Web Servisleri (SOAP, WCF, REST, XML, XSLT, XSD) konularında uygulama geliştirmiş olmak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.