Kızılay En Az Lise Kasım Ayı Personel Alımı

Kızılay En Az Lise Kasım Ayı Personel Alımı

Kızılay tarafından güncel ilan yayımlandı Kasım ayı kapsamında yayımlanmış olan ilana en az lise mezunu adaylardan müracaatları kabul edileceği açıklandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı farklı kadro ve pozisyonlarda alım yapılacaktır...

Kızılay İş İlanı

Kızılay kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 20 farklı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre ikamet şartı olmadan müracaatların kabul edileceği açıklandı.

2023 yılı Kasım ayı ilan kontenjanında yayımlanmış olan ilan için KPSS şartının aranmadığını açıklayan kurum, başvurularını online olarak kabul etmeye başladı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sunduk.

Kamu Personeli Alımı Kontenjan Açıklaması

Maliyet muhasebesi uzmanı, proje sorumlusu, göç programları geliştirme ve koordinasyon uzmanı, çağrı merkezi operatörü uzmanı, satın alma uzmanı, makine bakım teknikeri, uluslararası ilişkiler uzmanı, evde bakım hemşiresi, iç hastalıkları uzmanı, pazarlama müdürü, satış uzmanı, satış müdürü, hemşire, yaşlı bakım teknikeri, elektrik teknisyeni, hasta hizmetleri ve saha yetkilisi kadrolarını da alım yapılacaktır.

Alım Yapılacak Şehir Listesi

Kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre; Konya, İstanbul, Trabzon, İzmir, Malatya, Ankara, Gaziantep ve Erzincan illerinde alamı yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Koşulları (Genel)

Takım çalışmasına yatkınlık gösteren ve tercihen müşteri hizmetleri alanında tecrübe sahibi olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmanız istenmektedir.

Etkin dinleme, empati, geri bildirim ve telefonda etkileşim becerilerinin yüksek olması kendinizi ifade etme, becerinize sahip olmanız ve analitik düşünme yeteneğinin yüksek olması istenmektedir.
Takım çalışmasına yatkınlık gösteren ve birden fazla görev üstünde eş zamanlı çalışabilme ve zaman yönetimi yeterliğine sahip olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre sonuç ve çözüm odaklı olmanız istenmektedir. İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda da başarılı olmanız gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kızılay tarafından yayımlanmış olan ilan için müracaatlar başlamıştır. Adaylar başvurularını söz konusu kurumun resmi internet sitesi aracılığı ile online olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru ekranı: https://www.kizilay.org.tr/kurumsal/insan-kaynaklari

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.