Kızılay 2 Kadroda Memur Alımı Yapacak

Kızılay 2 Kadroda Memur Alımı Yapacak

Kızılay memur alım ilanı yayımlandı. Kızılay tarafından 2 farklı kadroda yapılacak olan alım ilanı için başvurular online olarak kurum tarafından alınmaya başlanmıştır. 81 şehirden, aşağıda verilmiş olan şartları sağlayanlardan başvurular kabul ediliyor.

Memur Alımı İş İlanları

Kızılay kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 farklı kadroda memur alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yapılacak olan alım ilanına göre KPSS şartının aranmadığı ve yine aynı kurum tarafından yapılacak mülakat sınav sonucuna göre işe alınacak olan personellerin belirleneceği açıklandı. Alımlar koruma sorumlusu ve PSS ve koruma sorumlusu kadrolarında gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

PSS ve Koruma Sorumlusu Alımı: Söz konusu kadroya müracaat edecek adayların psikoloji, sosyal hizmetler, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, iktisadi ve idari bilimler fakültesi veya sosyal bilimler fakültesi mezunu olması gerekmektedir.

Adayların alanlarında en az 3 yıl mesleki deneyim kazanmış olması gerekmektedir. İş, geliştirme ve raporlama konusunda bilgi sahibi olan proje yönetimi bilgisi olan. Süreç yönetimi, bilgisine hâkim ve ilgili mevzuat hakkında bilgili olan adaylardan alım yapılacaktır.

Takım çalışmasına yatkınlık göstermeniz ve zamanı etkin yönetebilen bir birey olmanız istenmektedir. Paydaş memnuniyetine önem veren Microsoft Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen ve iyi derecede Arapça bilgisi olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Koruma Sorumlusu Alımı: Sosyal bilimler veya iktisadi ve idari bilimler lisans mezuniyetine sahip olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmanız istenmektedir.

B sınıfı sürücü belgesi olan ve kavramsal düşünme becerisi gelişmiş olan adaylardan alım yapılacaktır. Koruma teknik bilgisi olan ve çözüm ve sonuç odaklı iş tecrübesi olan adayların başvuruları değerlendirilmeye aşamasına alınacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kızılay tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular 12 Kasım 2023 tarih itibari ile kabul edilmeye başlanmıştır. Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre ise son başvuru tarihinin 17 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır. Söz konusu kurumun resmi internet sitesi aracılığı ile başvurular online olarak kabul edilmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.