Kızılay 2 İlde Personel Alımı Online Başvuru Ekranı

Kızılay 2 İlde Personel Alımı Online Başvuru Ekranı

Kızılay 2 ilde personel alımı yapılacağı açıklandı. İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınavına göre belirlenecektir. KPSS puan şartı olmadan yapılacak olan personel alım ilanına başvurular online olarak başlamıştır.

Kızılay Memur Alımı İş İlanları

Kızılay, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 şehirde personel alımı yapılacaktır. Alımlar Ankara ve Gaziantep illerinde yapılacaktır. Fakat başvurular da ikamet şartı aranmadığı için, müracaatlar 81 ilden kabul edilecektir. İlana ilişkin kontenjanlar ve detaylarını kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere sunduk.

Kızılay Personel Alımı Başvuru Koşulları

Bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Proje yönetimi, raporlama, politika analizi, politika/strateji geliştirme konularından en birinden mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir.

İngilizce ve/veya tercihen Arapça, Farsça veya Fransızca dillerinden en az birinden okuma, yazma ve konuşma düzeyinde biliyor olmanız gerekmektedir.

MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabiliyor olmanız gerekmektedir.

İş birlikleri geliştirme konusunda tecrübe sahibi ve seyahat engeli bulunmayan kişilerden alım yapılacaktır.

Çok kültürlü çalışma ortamlarında çalışma yürütebilen ve güçlü iletişim becerilerine sahip olmanız beklenmektedir.

Veri analizi, yorumlama, değerlendirme ve raporlaştırma konularında gelişmiş olmanız istenmektedir.

B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen adaylardan alım yapılacaktır.

İşe Alınacak Personel Ne İş Yapacak?

Söz konusu kurum tarafından yayımlanmış olan müracaat kılavuzuna göre göç konusunda gündeme ilişkin araştırma, geliştirme ve birim içi yaygınlaştırma çalışmalarının gerçekleştirilmesi üzerine yapılacak olan bu alım için mevcut proje ve programların izlenmesi ve değerlendirilmesi, ayrıca raporlanması konusunda görevlendirmeler yapılacaktır. Göç direktörlüğü bünyesinde ülke genelinde göçmenlerin ve sığınmacıların ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve bunların ilgili yapılarla paylaşılması konusunda da görevlendirmelerin yapılacağı açıklanmıştır.

Kızılay Kamu Personel Alım İş İlanı Müracaat Tarihi ve Şekli

Kurum tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Başvurular için son başvuru tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmamıştır. Başvurularınızı https://basvuru.kizilaykariyer.com/asdrcuwmppgkwtvylmxb4rg4ba.job adresi üzerinden elektronik olarak yapmanız gerekmektedir. Online başvuru dışında şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular değerlendirmeye tabi tutulmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum