KİYÜ 3 En Az Lise Mezunu Mülakatsız Memur Alımı

KİYÜ 3 En Az Lise Mezunu Mülakatsız Memur Alımı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi güncel memur alım ilanı yayınladı. Yayımlanmış olan ilana göre farklı kadro pozisyonlarda atama yapılmak şartıyla en az lise mezunlarından mülakat şartı olmadan memur alımı yapılacaktır. KPSS puan şartı aranmaktadır.

Memur Alımı İş İlanları

Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunları adaylardan memur alımı yapacağını açıkladı. 3 farklı alanda yapılacak olan alım ilanına göre lise mezunlarından temizlik personeli, önlisans mezunlarından büro personeli ve lisans mezunlarından spor uzmanı alımı gerçekleşecektir.

İşe alınacak olan personeller, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında 4 / B sözleşmeli olarak istihdam edilecektir. Başvuru sırasında ikamet şartının aranmadığı belirtilmiştir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Üniversite Memuru Alımı Başvuru Kriterleri Nedir?

Büro personeli alımı: Önlisans düzeyinde eğitim veren kurumların büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı programlarından mezun olmuş olmanız gerekmektedir. 2023 yılı ocak ayı itibariyle 36 yaşından gün almamış olan adayların müracaatları değerlendirilme aşamasına alınacaktır.

Spor uzmanı alımı: Lisans düzeyinde Beden Eğitimi ve spor Yüksekokulu veya Spor Bilimleri Fakültesi programlarından birinden mezun olmuş olmaları istenmektedir. Müracaat etmek isteyen adayların Türkiye Su Altı Federasyonundan alınmış olması kaydıyla geçerlilik süresi halen devam eden en az gümüş cankurtaran belgesine sahip olması istenmektedir.

Temizlik personeli alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş temizlik görevini yapmasına engel herhangi bir hastalığı bulunmayan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kilis iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilan için başvurular 17 Kasım 2023 tarih itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Şartları sağlayan adaylar için ise son başvuru tarihi 1 aralık 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.