Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 33 Memur Alımı İş İlanları

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 33 Memur Alımı İş İlanları

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü memur alımı yapacağını duyurdu. Müdürlük kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 33 daimi olarak kamu personel alımı yapacağını bildirdi. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ön lisans ve lisans düzeyinde 33 personel alacak.

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü 33 Memur Alımı Duyurusu

Müdürlük, 11 Deniz Trafik Operatörü, 5 Kaptan, 15 Büro Personeli ve 2 Mühendis olmak üzere toplamda 33 personel alımı yapacak. Adaylar kadrolara başvuru yaparken özel şartları ve genel şartları taşımaları gerekmektedir.

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Personel Alım Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Herhangi bir suçtan mahkûm bırakılmamak,

SGK biriminden emekliliğe ayrılmamış olmak

Başvuru şartlarını taşımanız gerekmektedir.

Kamu Personel Alım Başvuru Özel Şartları

Deniz trafik operatörü için denizcilik alanında lisans düzeyinde eğitim veren yükseköğretim kurumlarından birinden mezun olmak,

Kaptan personeli için denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu ve üniversitelerin güverte/deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak,

Büro personeli alımı için meslek yüksekokulu adalet, deniz ulaştırma işletme bölümü, deniz ve liman işletmeciliği, denizcilik, deniz işletmeciliği ve yönetimi, güverte, gemi inşaatı, gemi makineleri işletmeciliği, marina ve yat işletmeciliği, yat kaptanlığı, gemi makineleri işletme bölümlerinden birinden ön lisans düzeyinde mezun ve aktüerya bilimleri, bankacılık ve sigortacılık, sigortacılık ve aktüerya bilimleri, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, sigortacılık ve sosyal güvenlik bölümlerinin birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Mühendis alımı için, üniversitelerin endüstri mühendisliği ve matematik mühendisliği bölümlerinin birinden lisans düzeyinde mezun olmak ve Office programlarına hikim olmak gerekmektedir.

Devlet Personel Alım Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvuruda bulunacak adaylar 7 Şubat 2022 ile 11 Şubat 2022 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ilana girerek başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Adaylar Yazılı veya Sözlü sınavlar tabii tutulacaktır. Sınavda başarılı olup kazanan aday kurum ile mevzuatınca işlenecek ücret, tazminat, prim, uzun mesai, görev alanı ve mesai prensipleri hakkında uygulamaları onaylamış olacaktır. Aksi durumda 3 ay deneme süresi içinde adaylığını sonlandırabilecektir. Başarılı olan adaylar Mersin, İstanbul, İzmir ve Antalya ilinde çalıştırılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum