Kırklareli Üniversitesi 12 Personel Alımı! En Az Lise

Kırklareli Üniversitesi 12 Personel Alımı! En Az Lise

Kırklareli Üniversitesi personel alımı yapacak. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanı için en az lise mezunu adaylardan 12 personel alımı yapılacağı açıklandı. Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına ilişkin detaylar haberde...

Üniversite İş İlanları

Kırklareli Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunlarından 12 personel alımı yapacağını açıkladı. Alımlar, 5 destek personeli, 4 koruma ve güvenlik görevlisi, 2 büro personeli ve 1 lisans mezunu büro personeli kadrolarında gerçekleşecektir. İkamet şartı aranmadan 81 şehirden başvurular kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Kamu Personeli Alımı İş İlanları

4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı: Sosyal Hizmetler, sosyal güvenlik programlarının birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Önlisans düzeyinde mezun olan adaylardan alım yapılacaktır. İlan yayın tarihi itibariyle silahlı veya silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmanız gerekmektedir. İç ve dış mekân vardiya sisteminde çalışmanıza engel bir durumunuzun o bulunmaması gerekmektedir.

5 Destek Personeli Alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş temizlik, basit bakım ısıtma gibi hizmetleri yerine getirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

3 Büro Personeli Alımı: 2 önlisans ve 1 lisans mezunlarından alım yapılacaktır. Önlisans mezunlarına bölüm şartı aranmaz iken, lisans mezunlarında kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler lisans programı mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır. Türk işaret dili ve güzel konuşma sertifikalarına sahip olmanız gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kırklareli iş ilanları kategorisinde üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan ilan için başvurular 8 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamıştır. Adaylar için ise son başvuru tarihi 22 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır başvurular Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası D-E Blok Kat:3 Kayalı Kampüsü / KIRKLARELİ adresine yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.