Kayseri Melikgazi Belediyesi 5 kadrolu memur alıyor

Kayseri Melikgazi Belediyesi 5 kadrolu memur alıyor

Kayseri Melikgazi Belediyesi bünyesine Türkiye genelinden başvurularla kadrolu memurlar alınacak. Belediye personel alımına kimler başvurabilecek? Belediye kadrolarına hangi okul mezunları alınacak? Başvurular ne zaman?

Kamuya kadrolu memur alımları kapsamında Kayseri Melikgazi Belediyesi bünyesine 5 kişi kamu personelleri alınacak. Melikgazi Belediyesi KPSS puanı ile ve açıktan atama yolu ile personeller alacak.

Genel idare hizmetleri sınıfı personel alımı ile Belediye Zabıta Memuru olarak alınacak personellerin sayısı;

Herhangi bir lisans bölümünü bitirmiş 1 zabıta memuru alımında adayların kadın ve erkek KPSS P63 puanı en az 65 olması, en az B sınıfı sürücü belgesi olması,

Mimarlık, inşaat, Harita Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği lisans mezunları arasından alınacak 2 kişi kamu personeli adaylarının kadın ve erkek KPSS P3 puanı en az 65 olması, B sınıfı sürücü belgesi olması,

YDS İngilizce sınavından en az E puanı olan herhangi bir lisans bölümü mezunu en az B sınıfı ehliyetli 1 Zabıta memuru alımında adayların kadın erkek KPSS P3 puanının en az 65 puan olması,

YDS Arapça dilinden en az E seviyesi puan almış lisans mezunu 1 zabıta memuru alımında adayların en az B sınıfı sürücü belgesi olması, KPSS P3 puanı en az 65 olması şartları bulunmaktadır.

Kayseri iş Belediye Zabıta alımı diğer şartlar

Kayseri iş Melikgazi Belediyesi zabıta memuru alımında adayların;
Çalıştığı kamu kurumlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle ayrılmamış olması,

Adayların kadınlarda 160 santim erkeklerde 170 santim asgari boya sahip olmaları,

Adayların başvuru son günü esas alınarak 31 yaşından gün almamış olması,

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelenmiş, yedek sınıfa geçirilmiş olması şartları bulunmakta.

Melikgazi Belediyesi Başvuruları Şahsen Yapılacak

Melikgazi Belediyesi personel alımı için başvurular 26 Mayıs 2021 ile 10 Haziran 2021 tarihleri arasında Melikgazi iletişim merkezine şahsen yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.